SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alexey Lesukov IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1069192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 175 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Ale ja nie mówię o jego akcencie. Tylko chodzi mi o to że on tak naprawde nie zna angielskiego. Czyta co ma napisane na kartce po rosyjsku. Kapiszi? a ty mi tutaj z jakimiś terminami z wikipedi. Naczytałeś się czy studiowałeś filologie ang? Z moim angielskim nie jest źle, lepiej niż z polskim. Tylko że ja nie uczę się mądrych słów na pamięć żeby ładnie wyglądało...

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Dyskutuje się zawsze ad meritum, nie ad hominem, dlatego nie będę się chwalił studiami.

Co do twojej hipotezy- w rosyjskim masz 4 pary samogłosek, po 4 miękkie i 4 twarde. Przed miękkimi wstawiasz jotę, więc fonetycznie zapisane cyrylicą "care" musiałoby być przeczytane jako "kjer" albo "ker" (i tu e twarde, czyli fonetycznie inne od zmiękczonego) tudzież "ke". U niego słychać (lekko, bo lekko), że k jest zwarto-wybuchowe, albo "plozywne" czego nie ma w rosyjskim + jest też nieobecny dyftong eɘ. Innymi słowy- cyrylicą nie da się przetranskrybować tekstu angielskiego, nie jest to IPA. Niestety świadczy to o tym, że gość umie mówić po angielsku ;(

Reasumując: wersja zaproponowana przez Ciebie jest lingwistycznie po prostu niemożliwa i jest to (tu formułuję już subiektywną opinię) czysty hejting, co w sumie da się ugruntować patrząc też jak mocno shejtowałeś mój poprzedni wpis imputując mi "naczytanie się" i (jedynie) "uczenie mądrych słówek". Proponuję pogodzić się z sytuacją, że na tym świecie są od Ciebie ludzie mądrzejsi, bogatsi, silniejsi oraz bardziej utalentowani. W przeciwnym razie stres spowodowany ciągłą potrzebą racjonalizowania rzeczywistości i przekształcania jej tak, by pasowała do światopoglądu uzależnionego od ego może spowodować w przyszłości problemy kardiowaskularne.

Pis



Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-08-09 16:42:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Lo jezu, dajta spokoj. Moze jeszcze mi z fizyka zaraz ktos wysokczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Z mojej strony koniec tematu, przepraszam za offtop, ale boli mnie po prostu hejting.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 175 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
No tak odpowiedź na wszystko - hejter :)
Pozdrawiam miłego łikendu :)

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Po przeczytaniu wypowiedzi Panderka hejting jest ostatnim slowem ktore by mi sie przytoczylo. Dawno nie czytalem rzeczowej i konstruktywnej krytyki bez hejtingu, lecz najprosciej napisac "hejting" dla kogos kto nie ma argumentow, poniewaz rozmowca jest zbyt madry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29288
@Panderka swietnie mu odpisales i widac, ze to juz nie jego progi dlatego spłycił dyskusje ratujac sie watpliwa ironia...

Pozwole sobie zacytowac ten fragment
,,Proponuję pogodzić się z sytuacją, że na tym świecie są od Ciebie ludzie mądrzejsi, bogatsi, silniejsi oraz bardziej utalentowani. W przeciwnym razie stres spowodowany ciągłą potrzebą racjonalizowania rzeczywistości i przekształcania jej tak, by pasowała do światopoglądu uzależnionego od ego może spowodować w przyszłości problemy kardiowaskularne.,,

Bardzo dobrze napisane wielu szczególnie w internecie nie dopuszcza tego nawet do swiadomosci...

/
only the best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 256 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9374
Pandarek, Twoje teoretyzowanie jest całkowicie bezcelowe. Nawet gdyby absolutnie nie umiał angielskiego, to by go nauczyli wypowiedzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 256 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9374
Pandarek, Twoje teoretyzowanie jest całkowicie bezcelowe. Nawet gdyby absolutnie nie umiał angielskiego, to by go nauczyli wypowiedzi ;)

Alexei zna angielski, ale ten konkretny filmik jest ewidentnie wyuczony. Dlaczego? Bo mówi szybciej niż normalnie mówi po rosyjsku. Proszę taki wywiadzik (całkiem ciekawy):





Ma raczej spokojny styl mówienia, a w filmiku angielskim nawija jak katarynka.

PS. Jeśli już się czepiasz tego "care", to jego wymowa samogłoski "a" jest bliższa rosyjskiemu "e=je" niż wzorcowej angielskiej wymowie.

Zmieniony przez - Adifek w dniu 2013-08-09 17:56:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
nawet jak czyta to jest ok, mi sie odrazu przypomina pudzianowski z treningu barkow jesli chodzi o obce jezyki - to jest zal na maxa... na treningu barkow gadal jak robot czytajac z kartki przed soba, a pozniej te nieszczesne filmy jak probowali z nim wywiad robic na zawodach gdzies na plazy...

possible - ja myslalem ze ona ze 2 lata temu wlasnie byla wciazy...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PP w kulturystyce 2007

Następny temat

scR i SneS Gratulacje

WHEY premium