SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alexey Lesukov IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1068896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7452
po pierwsze skladajac filmikow nie musieli umiescic wszystkich powtorzen po drugie watpie zeby mial az tak male rece;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Jak to są małe "hantelki" to ja mam już 3 Noble na koncie

nawet jak na jego gabaryty i ćwiczenie?

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Jak to są małe "hantelki" to ja mam już 3 Noble na koncie

nawet jak na jego gabaryty i ćwiczenie?

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
Nicze ,jak tak napisałeś to podziel się z nami wiadomością jakimi hantlami potrafisz wykonać to ćwiczenie poprawnie ?

Zapomniałeś też żę można być "malutkim" a targać okropne kilogramy,oraz być dużym i mieć średnie wyniki siłowe w danym ćwiczeniu

Wydaje mi się Nicze ,że chodzi Ci,oraz innym o to że Alex... robi to bardzo dużym ciężarem jak dla mnie(dla Was) ale małym jak na PRO-sa z wyższej półki... Choć pamiętam filmik z A.Słodkiewiczem i robił to ćwiczenie hantlami około 30-35 kg więc aż takiej różnicy nie chyba nie ma.

Alex mógł to ćwiczenie wykonywać jako 4 czy może nawet 5 podczas treningu pleców,może na dobicie jak pisali niektórzy, ale zobaczcie że to ćwiczenie wykonuje w chvvjjj dobrze technicznie jak dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Nicze ,jak tak napisałeś to podziel się z nami wiadomością jakimi hantlami potrafisz wykonać to ćwiczenie poprawnie?

Dokładnie takiego samego nie robie ale w ostatniej serii wiosła jednorącz półsztangą 5x50kg (ciężar samych talerzy), a zobacz na mój profil jaki leszcz ze mnie w porównaniu do Alexeya

Zapomniałeś też że można być "malutkim" a targać okropne kilogramy,oraz być dużym i mieć średnie wyniki siłowe w danym ćwiczeniu

Nieprawda bo to akurat pamiętam

Wydaje mi się Nicze ,że chodzi Ci,oraz innym o to że Alex... robi to bardzo dużym ciężarem jak dla mnie(dla Was) ale małym jak na PRO-sa z wyższej półki.

dokładnie tak jest, ale wydaje mi sie ze nawet jak dla mnie taki ciężar byłby odpowiedni na serie (na następnym treningu sprawdze).

Alex mógł to ćwiczenie wykonywać jako 4 czy może nawet 5 podczas treningu pleców,może na dobicie jak pisali niektórzy, ale zobaczcie że to ćwiczenie wykonuje w chvvjjj dobrze technicznie jak dla mnie.

to ja tak właśnie pisałem Technicznie napewno dobrze je zrobił, ale faza zatrzymania sprawdza sie tylko w wiosłowaniu na 'dobicie', napewno robi tez klasyczne oldschoolowe szybkie ruchy w fazie ekscentrycznej w wiosłowaniach bo plery ma strasznie dotyrane.

Korasow: a gdzie ty tam moc widzisz na tym filmiku?

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ku.rwa co za dyskusja. I jaki temat.

Niedługo będziecie rozprawiać o tym czy ma dobrze zawiązanie sznurówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
o tym samym pomyślałem rybas, jakie to ma dla was znaczenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
Ku.rwa co za dyskusja. I jaki temat.

Niedługo będziecie rozprawiać o tym czy ma dobrze zawiązanie sznurówki


o tym samym pomyślałem rybas, jakie to ma dla was znaczenie ?

Aha...czyli lepiej jakbym siedział z innymi w spamie i pierdoolił głupoty na***** wie jaki temat... Piszemy o sprawach dotyczących tego zawodnika więc co jest ??!! Ubolewam nad tym że już jak ktoś chce podyskutować z innymi to już kurva że spam na jakieś lipne tematy... luzujcie

Nicze,to nawet mocne plery masz

Alexey jest kox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Luz, poprostu jak czasem tu zaglądam żeby poczytać to aż sie dziwie że na takie tematy mozna prowadzić dyskusje i robić rozprawy na na pół strony

Pozdr.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2009-12-17 00:14:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Ja też nie czaję jakie to ma znaczenie, bo już w innym temacie napisałem, że trening kulturysty to tylko bodziec. On ma wyglądać a nie ćwiczyć intensywnie.

Byleby potem nie zerwał bicepsa jak Priest podczas noszenia telewizora.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PP w kulturystyce 2007

Następny temat

scR i SneS Gratulacje

WHEY premium