SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akcja Plaża 2007-Test-Nowe foty strona 56

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ale niunie poznałem wczoraj chłopaki ,dwie sztuki rakietory mega .Warto było spac tylko 3 godziny .Właśnie wychodze do pracy.Ciao Bambini.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
staszka i wojtka

po 3 godzinach snu do roboty isc troche hardkor co ? a ciezka masz prace czy lajtowa raczej ??

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
smalec tylko je poznales ???


powodzenia w redukcji.
ja wlasnie zrobilem 30 minut aero na czczo + 3 interwaly i jest masakra.

ide zjesc sniadanie.





zdr

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
****a!!! Ja w niedziele nigdy nic w pracy nie robie.A dzisiaj ****a moja klinika jako jedyna we Wrocławiu miała ostry dyżur i ****a przyszło 76 osób przez cały dzien tzn od 7-19 .****a A do tego zjadłem tylko 40g wegli przez cały dzien i ****a zero sił nawet 100 efki nie pomogła .****a ide tunczyka zjesc i lece spac na 3 godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
a co ci miala pomoc jak nie bylo z czego energii brac.


powodzenia na cyklu

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
nie denerwujcie smalca bo przeciez na bombie jest


z reszta widac jak miał ostry duzyr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Siemano ,Własnie op*****lam Tune z pomidorem i 3 jajkami .

Opowiem wam mój sen.****a obecnie przez redukcje chyba z głodu we łbie mi sie ******li ,miałem sen że była Wielkanoc i w kuchni lezało w mnóstwo róznych ciast ,jabłeczniki ,babki ,amakowce.I ja sie dopadłem do tego wszystkiego i zaczałem wp*****lać jak dziki .Wszystko zjadłem normalnie połykałem na szybkości.Co ten głód robi z człowiekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Smalec 40g wegli na dzien?
Mieso Ci zniknie i nawet koks nie pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Nie no potem doładowałem sie płatkami,ogólnie był taki za******l w pracy ze na nic nie było czasu.

Pytanie czy prz weglach około 150g wymagane jest ładowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 484 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3564
cię porobi te ładownie

Wpisz maksymalnie 3 linijki do 120 znaków w każdej. Podpisy są dynamiczne - jeśli gdzieś wyjeżdżasz, tutaj możesz umieścić odpowiednią informację.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblokowanie ! = PROBLEM !!!

Następny temat

pytanie

WHEY premium