SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akcja Plaża 2007-Test-Nowe foty strona 56

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
GRATULUJE ! ! !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 521 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41235
gratki!

"Shut the f**k up and train..."
http://www.sfd.pl/search.asp 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Stary no nie wiem nie wyobrażam sobie tego w tak młodym wieku.
Ja należę do typu niebieskiego ptaka jak to się ładnie mówi.
Poza tym wydaję mi się że jeszcze przynajmniej 10 lat musiało by minąć abym dojrzał do tego by być ojcem.
Na dzień dzisiejszy "Jestem w ciąży" brzmiało by dla mnie jak najgorszy wyrok.
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ale dziecko niczego ci nie przekresla,bawić dziecko bedzie teściowa albo moja mama Ostatnio kilka razy przyłapałem sie na tym patrząc na małe dzieciaki ze tez chciałbym takie mieć,chyba mózg wysyłał sygnały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
TAAAA
mozg wysylal sygnaly do glowki a ta sie nie zastanawiala i strzelila prosto w dziesiatke



najwazniejsze ze sie cieszycie oboje

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
No właśnie bawić dziecko będą babcie a Ty sobie będziesz hasał, właśnie o takiej dojrzałości mówię. Bo jakaś odpowiedzialność za tego szkraba musi być. Stary po części Cię kumam ale jak dla mnie to za wcześnie.
Już kiedyś określiłem sobie minimalny wiek na to - 30 lat i to i tak jest minimum.
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
też kiedys ustawiałem sobie wiek na 30 lat.Ale to wtedy jak masz młodszą dziewczynbe od siebie,a jak sie ma starszą to juz inaczej to wychodzi,wiesz laski mają obawy rodzić po 30 roku życia bo wtedy ryzyko komplkacji sie zwiększa.

Z ta babcią to oczywiscie był żart choc nie do końca bo moja chce wrócić do pracy w miare szybko.A po drugie dziecko ma być na marzec a ona ma obrone magisterki na maj/czerwiec wiec ja bede bejbusia bawił a ona do nauki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Mówiąc 30 lat miałem na myśli swój wiek a nie kobiety która mi będzie rodzić dziecko
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Teraz zobaczyłem test dopiero, bo raczej tu nie wpadam, ale Smalec'u mam nadzieje, że na podsumowaniu za pare dni zmieciesz tutaj nas

Skoro zadowolony z bycia ojcem jesteś, to tylko gratulować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8565
No gratuluje Gruuuuubasie
Mam nadzieje ze z tego powodu bedziemy mogli walnac pare bro w Kolobrzegu ??

Zmieniony przez - MaEnic w dniu 2007-07-10 00:09:01

Let them hate... so long as they FEAR !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblokowanie ! = PROBLEM !!!

Następny temat

pytanie

WHEY premium