SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby w trakcie masowania? :O

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 398
Witam,

Mam jedno małe pytanie... Jestem w trakcie treningu i diety na masę,wszystko idzie ładnie,ale jestem typem człowieka,który przy diecie na masę odczuwa też zmianę w tkance tłuszczowej,przez co nie wiem nigdy,kiedy urosły mięśnie brzucha,a kiedy nie (przyznam ze ABS II bardzo dużo daje!). Czy w dni nietreningowe można dodać 45 min skakankę dla redukcji? A raczej nie redukcji tylko spaleniu tych tłuszczy które się chcą odłożyć na moim brzuchu :D. Czy też lepiej jechać teraz masę do końca lutego (FBW) (8 tygodni) ,a później bardzo lekkie treningi siłowe dla podtrzymania suchej masy + redukcja?

Dodam iż moja waga się wacha,mimo ćwiczeń siłowych spada,wzrasta,różnie...


Zmieniony przez - DuDu_KoX w dniu 2008-01-15 18:44:17

You can't stop me now...
I want to be a kox ^^

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3247
DuDu_KoX - sicilia dobrze mówi aeroby wrzuć nawet dla samej poprawy kondycji, ale z niezbyt wielka intensywnością, nawet od tak dla relaksu. I koryguj swoją dietę, szczególnie węglowodany, bo to one w nadmiarze są odpowiedzialne za powstawanie tzw. fatu w naszym organizmie. Wszystko dokładnie analizuj, poczytaj dokładnie posty podwieszone o diecie w Odżywianiu, tam masz mnóstwo informacji na jej temat. I nie przerywaj masowania!! Bo jeżeli będziesz przykładał się do treningów, zadbasz dobrze o dietę i dokładnie będziesz ją korygował wg Twoich spostrzeżeń to nie powinno być źle. Nie mam pojęcia co by Ci jeszcze poradzić... Nawet jeżeli na masie Cię bardzo zalewa, to nie ma się czym przejmować, po dobrze przeprowadzonej redukcji będzie dobrzenajważniejsze żeby zadbać o to, by pod tkanką tłuszczową powstawały mięśnie:)

/there are 2 people in everyone/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 352 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15168
45 min przy masie napewno za duzo, predzej jakies 20 min w nietreningowe 2,3 razy w tyg ale masa moze wtedy tez slabo rosnac

Zmieniony przez - tomsZiom w dniu 2008-01-15 18:51:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
kombinuj z kaloriami jak zalewa,
ewentualnie low carb,
jak już coś to imo HIIT

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-01-15 19:00:41

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 714
Ja mam pytanie do tematu. Czy robienie 6 weidera w trakcie "masowania" szkodzi masie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3247
Machu89 a6w głównie pomaga w budowie mięśni brzucha, ich rozbudowie i wzmacnianiu, więc moim zdaniem nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie:) sam robię to na masie obecnie, być może dzięki temu brzucha bardzo zalanego tłuszczem nie mam;p

DuDu_KoX jak bardzo urosły Twoje mięśnie to się przekonasz podczas redukcji;) ale aeroby mogą zapobiec zbytniemu zalaniu fatem:) wiec mozesz dodac np. bieganie 2 razy w tyg itp.:) przy dodatnim bilansie kalorycznym nie da sie uniknąć powstawania tkanki tłuszczowej, ale dodając aeroby mozesz zmniejszyc stopien zalania:) tyle z mojej strony:) pzdr

/there are 2 people in everyone/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 352 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15168
ja bym nie polecal A6W podczas masowania, kiedys tak zrobilem i masa stala w miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3247
tomsZiom no być może, u mnie jest ok jestem w 4 tyg a6w mięśnie się rozwijają i masa idzie w górę,być może nie jakoś szybko, ale powoli, stabilnie pnie się w góręwięc dlatego poleciłem, nie mam pojęcia jak takie połączenie działa na innych, to jest moja subiektywna opinia pzdr

/there are 2 people in everyone/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 352 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15168
w ostatnim tygodniu gdy bedzie ci to zajmowalo ok 20 min to juz watpie aby masa dalej rosla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3247
ale od tego jest dieta, żeby takie rzeczy skorygować ;-P zwiększę dodatni bilans kaloryczny i aż tak źle, mam nadzieję, nie będzie

/there are 2 people in everyone/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 398
Tutaj bardziej chodzi o to,że troche źle wyglądam gdy troche mi przybyło na wadze :/ i to nie tej twardej... =/]

Więc ostatecznie...

Wprowadzić 20 min skakankę,czy też nie? A może chwilowo zastopować treningi na masę albo jechać je średnią intensywnością,a w zamian dać aeroby na skakance + biegi by troche zrzucić (chociaż 2 kg)?

Zmieniony przez - DuDu_KoX w dniu 2008-01-15 20:03:41

You can't stop me now...
I want to be a kox ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39925
Wszystko zależy od diety. Odejmij trochę węgli, skoro Cię zalewa. Po co trzymać za wysoką kaloryczność, skoro odkłada się w postaci niechcianej tkanki tłuszczowej? Aeroby nie przyczynią się do tego, że będziesz jednocześnie przybierał w mięśnie i tracił tłuszcz. Do tracenia tłuszczu o wiele lepiej nadaje się trening siłowy.
Natomiast aeroby, czy hiita dałbym z innych względów, dla poprawy kondycji

Zmieniony przez - sicilia w dniu 2008-01-15 20:18:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moj trening, oceń.

Następny temat

Czy to dobre ułożenie?

WHEY premium