SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab - Beta Alanine

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27022

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7769
Niedawno wziąłem na teścik czy działa, 4 capsy przed treningiem, mrowienie - swędzenie było jakby komary mnie gryzły Więc zapewne działa. Niedługo zaczynam cykl na mono i ba ciekawe jak to wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3421
to i ja w takim razie spróbuje jak na mnie podziała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 902
A ile trwa to mrowienie czy tam swedzenie, bo niektorzy pisza ze nie jest to przyjemne wiec niechcialbym latac caly dzien i sie czohrac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2104
Właśnie od wczoraj stosuje tą betę , wziąłem przed treningiem tlenowym i zacząłem czuć mrowienie dopiero po ponad 1h a zażyłem 30 minut przed treningiem , swędzenie trwało chwilę i okej było nie tak źle ja czułem się z tym dobrze także nie wiedzę żadnego problemu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 366
Witam, biorę betę od tyg za każdym razem czuję mega mrowienie. 4 tabl. i wchodzi już po 20-30min i czuję tak ze 2h. dla mnie super wytrzymałość i pompa idzie polecam wszystkim, mam 2 opakowania także zobaczymy jak będzie dalej szło pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12068 Napisanych postów 160521 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234710
bardzo dobra beta alanina, mrowienie utrzymuje sie dosc dlugo
dzialanie w polaczeniu zkreatyna dla mnie zadowalajace.
polecam

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super cena no i bardzo dobrze działa.
Jak dla mnie jeden z niewielu supli, który króluje u mnie na półce non stop



Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2013-04-29 16:11:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 870
Brać 4g naraz cyz rozdzielać po kilka godzin na przestrzeni całego dnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
polecam:)

===> 1Polska.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ActivLab - Arginine3

Następny temat

ActivLab - Creatine Xtra

WHEY premium