SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab - Beta Alanine

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27023

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 225
Witam, wziąłem dziś po raz pierwszy, jestem po cyklu kreatyną mono. Nie wiem czy po dobrze czy też nie, ale poza mrowieniem, swędzeniem byłem "otępiało wystrzelony". Niby energii dużo i w zasadzie nie czułem że cokolwiek podnoszę, a brałem obciążenia które biorę zwykle. Uczucie bólu pojawiało się dopiero na koniec serii. Wziąłem tak jak zaleca się kapsułki. Wszystko w koło było jakby obok mnie... uspokoiłem się dopiero po 20 minutach na rowerku, gdzie zapierdzielałem cały czas ponad 30km/h... :D ktoś miał podobnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12069 Napisanych postów 160525 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234740
ladnie sie nakreciles ba nie jest stymulantem, wiec to co opisujesz jesz nietypowe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 225
no też właśnie się zdziwiłem... doskonale wiedziałem czego mam się spodziewać i co to to za specyfik... więc byłem lekko w szoku po takim efekcie ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 225
powyżej opisane objawy tylko podczas pierwszego wzięcia, teraz już nawet mrowienia nie ma, ot dziwna reakcja organizmu na nowy specyfik :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
biore mono i natural sterol complex myslicie ze dorzucić B A?? strasznie mnie ciekawi ten suplement a ze mozna go stosowac bez przerwy i długo trzeba czekac na działanie mysle ze bedzie akurat bo NSC jest na 30 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 225
efekty B-A przychodzą po tygodniu dwóch, w zasadzie zaleca się go brać z mono lub zaraz po, także spokojnie możesz brać moim zdaniem i mojego 'suplementatora'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6401
Można brać w połączeniu z BCAA ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12069 Napisanych postów 160525 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234740
mozna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
U mnie w suplementacji stalej 4g/ed
Dzialanie czuc juz po kilku tygodniach, w polaczeniu z kreatyna mozna sie spodziewac konkretnej poprawy wytrzymalosci treningowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336268
jak dla mnie dawka 4 g zbyt mała,zadowolenie dopiero przy 12 gramach...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ActivLab - Arginine3

Następny temat

ActivLab - Creatine Xtra

WHEY premium