SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AC Milan

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 130996

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1730
OFICJALNIE: Ibrahimović i Thiago Silva sprzedani do francuskiego PSG. Kwota transferu za dwójkę graczy ma mieścić się do 65 milionów euro. Niedługo będzie cała Serie A w PSG ;|

History, class, tradition - Pride of London!

You can buy player, but you can't buy class.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Nie mogę w to uwierzyć.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Czytałem przed wyjazdem, że PSG dawało 46mln euro za Silvę, a teraz Ibra+Silva idą za 60/65 [zależy jakie źródło] mln euro? Kvrwa, jakiś chvjowy żart zdaj się...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
też mi się wydaje że coś nei tak jest... Milan tak ooo od ręki oddał 2 najlepszych zawodników i wogóle nic o tym szumu nie było tak pach z dnia na dzień przechodzą. Już dawno o tym głośnop powinno być tak jak np. telenowlee z Modricem czy Hazardem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Silva w barwach PSG ma zarabiać 7.5 mln euro zaś Szwed BAGATELA 13 mln za rok. Prezentacja obu zawodników mogła by się odbyć 18 lipca (środa)


Mnie kompletnie to nie dziwi,przecież nie od dziś wiadomo ze Milan nie ma kasy.Przed startem okienka mówiono nawet że Milan ma 0$ na transfery.Pewnie przyjdzie Kaka,spłacą Ibre Barcelonie (około 10 mln) i za resztę uzupełnią skład

"Sprzedaliśmy obu graczy do PSG. Dzięki temu przez dwa latam zaoszczędzimy 150 milionów euro." - powiedział prezydent włoskiego potentata.

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-07-13 01:12:56

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
No to Silva już w PSG, teraz czas na Ibrę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Imo w miejsce Ibry i Thiago powinni przyjść Dzeko i Rolando.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Podobno ma byc Tevez.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Jak dla mnie ściąganie Teveza to głupota,pewnie znowu po paru miesiącach się fochnie i będzie chciał wracać do Argentyny
btw mówi się że Robinho też może odejść


Jak by podliczyć sumy za jakie przechodził Ibra to daje to prawie 200mln

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
Tevez to napewno nie byl by dobry ruch .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hyalgan czy Synvisc?

Następny temat

TYPER

WHEY premium