SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AC Milan

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 131026

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
No wiem,że o tym pisałeś.Dzisiaj z 7ptk przewagi może zrobić się 4ptk,ale na szczęście dla Milanu,Sampdoria gra z Romą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Palermo prędzej zagrozi Milanowi, niż Sampa.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Teraz to trzeba się modlić o utrzymanie trzeciego miejsca. Z takimi wynikami, to łatwo nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Raczej z takim kalendarzem łatwo nie będzie...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Zakręcony kurek z pieniędzmi w Milanie

Koniec z wynajmowaniem przez AC Milan luksusowych willi dla piłkarzy. Zawodnicy w najbliższych dniach muszą przeprowadzić się do apartamentowca należącego do klubu. To tylko jedno z wielu cięć budżetowych jakie zaplanował właściciel klubu Silvio Berlusconi.

Odkąd pieczę nad finansami sprawuje jego córka Marina, często tracą na tym gracze. "Kluby to także firmy i powinny podlegać tym samym regułom. Interesy należy prowadzić z głową na karku, a nie poddawać się emocjom. Gdy przedsiębiorstwo zaczyna mniej zarabiać, należy ciąć wydatki i szukać oszczędności tam, gdzie najłatwiej je uzyskać" - tłumaczyła swoje posunięcia.

Takie podejście nie podoba się kibicom Milanu. W ciągu zaledwie kilku minut do utworzonego na portalu społecznościowym Facebook wątku "Berlusconi musi odejść" zapisało się 3000 fanów.

Sprawozdanie finansowe koncernu Fininvest, którego właścicielem jest premier Włoch, mówi o zainwestowaniu w transfery oraz komfort życia zawodników w Mediolanie 237 mln euro w latach 2005-09.

Miłośnicy Milanu są całkiem innego zdania. Uważają, że klub ma zbyt małe fundusze, by móc zaistnieć na arenie międzynarodowej. Najbardziej boli ich postawa lokalnego rywala Interu Mediolan, który w kończącym się sezonie ma nadal szanse na "potrójną koronę" - zwycięstwo w Lidze Mistrzów, Serie A oraz sięgnięcie po Puchar Włoch.

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
czas na Primaverę

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482


Martw się lepiej o to, by Glazerowie nie zrujnowali twojego ukochanego klubu

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2010-04-29 18:32:51

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
hmm, pisząc to miałem raczej na myśli wreszcie stawianie na młodzież w twoim ukochanym klubie ale jeżeli już mówimy o Glazerach, to nie mają oni zbytnio wpływu na to co w tym klubie się dzieje bo zwyczajnie im chodzi tylko o kase. Belrusconi zakrecił kurek z kasą, ok. Glazery mimo olbrzymiego długu, takowe środki na transfery znajdą. Jak dla mnie sprawa z tym rujnowaniem klubu jest mało rzeczywista.

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
To po co ten cały protest kibiców?

To pytanie retoryczne, więc nie musisz odp, to temat o Milanie i niech tak pozostanie

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
to temat o Milanie i niech tak pozostanie

to po chuy zmieniasz temat ?

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hyalgan czy Synvisc?

Następny temat

TYPER

WHEY premium