SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AC Milan

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 131013

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Ja słyszałem, jak w czasie meczu CSKA z kimś tam komentator mówił, że Milan w ogóle się z CSKA nie dogadał i Honda będzie grał w klubie przynajmniej jeszcze ten sezon

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17468 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196538
Nom,z tym że mają podobno jeszcze próbować.A sezonu tak czy siak nie rozegra u ruskich całego,bo zostało mu 4 miechy do końca kontraktu,a rozgrywki u nich są rozgrywane tym samym systemem co w reszcie Europy (wykluczając parę krajów)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Zamiast dogadać się w sprawie nowego zawodnika i potem sprzedawać Boatenga, to najpierw sprzedali, a teraz kombinują co dalej kvrwa zrobić...

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2013-08-30 16:32:15

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Matri w Milanie. Odpowiedź na przeprowadzkę Boatenga (według działaczy) i koniec transferów, jak przypuszczam.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
^stronę wcześniej o tym pisałem.

AC Milan vs Cagliari 3:1

Wygrana cieszy, ale wiadomością dnia jest powrót Kaki na San Siro za...friko Złoty interes zrobili włodarze AC Milan, 65 mln jakby nie było w kasie jest, a gracz powrócił 4 bańki za sezon zarobi wg źródeł.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Milan po ponad 80 minutach walenia głową w mur przypadkiem zdobył pierwszego gola, a potem wbił drugiego i w ten sposób rozpoczał swój udział w fazie grupowej tegorocznej LM

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2013-09-19 14:29:09

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17468 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196538
Oficjalnie: Rami w Milanie

Na 10 tygodni przed otwarciem styczniowego okienka transferowego, obrońca Valencii, Adil Rami, rozpoczyna treningi z Milanem.

Pierwszego stycznia obrońca zostanie wypożyczony do zespołu "Rossonerich", którzy zapewnili sobie też prawo pierwokupu.

Na oficjalnej stronie internetowej Valencii możemy przeczytać: "Valencia CF i AC Milan osiągnęły pełne porozumienie w sprawi przenosin Adila Ramiego do włoskiego klubu w zimowym okienku transferowym. Do momentu jego otwarcia, Francuz otrzymał pozwolenie na trenowanie z Milanem. Włoski klub ma możliwość wykupy reprezentanta Francji."

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
1:1 z Katalończykami na San Siro - pierwsze 20 minut Milanu, to czysta magia, oglądać było przyjemnie, ale potem im dalej w las, tym gorzej. Kaka przez pierwsze 30 minut ogarniał, ale potem konsekwentnie w dół...no i Robinho ze swoją zmarnowaną setką...masakra

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Tak dla formalności, szybkie podsumowanie sezonu:

Milan odpadł z Pucharu Włoch.
Milan odpadł dziś z LM.
Milan w lidze ssie kule będąc w połowie tabeli.

"Super sezon"...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
No Milan lipa przeogromna odkąd pamięcią sięgam tak słabo nie grali.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hyalgan czy Synvisc?

Następny temat

TYPER

WHEY premium