SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AC Milan

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 131005

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Przedstawiciele Milanu ciągle muszą walczyć z prasowymi spekulacjami dotyczącymi przyszłości 30-letniego pomocnika Andrei Pirlo.

59-krotnego reprezentanta Włoch upatrzyli sobie angielscy dziennikarze sugerujący jego możliwą przeprowadzkę do Chelsea Londyn, gdzie miałby znów możliwość współpracowania z poprzednim szkoleniowcem "Rossonerich", Carlo Ancelottim.

Wiceprezydent Milanu, Adriano Galliani robi jednak dobrą minę do złej gry i nadal przekonuje wszem i wobec, że występujący w klubie od 2001 roku Pirlo jest z gatunku zawodników nietykalnych.

- Przeznaczeniem Pirlo jest tu pozostać - przekonuje członek zarządu klubu. - Nigdy nie rozpoczęliśmy żadnych negocjacji z Chelsea w sprawie Pirlo. Na stole nie pojawiła się żadna oferta, więc nie widzę problemu. Czy Pirlo pozostanie w Milanie? Tak naprawdę wierzę, że tak - orzekł Galliani.

Z zespołem ze Stadio Giuseppe Meazza Pirlo łączy kontrakt do czerwca 2012 roku.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2130
GALIANI tak samo zaprzeczał co do transferu KAKI,zaprzecza bo nie chce zdenerwować kibiców(i tak już musi mieć osobistą ochrone)wydaje mi się że PIRLO jednak odejdzie:'-(
i ciężko będzie go zastąpić.

...w życiu piękne są tylko chwile...R.R.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Galliani głupi nie jest, nie osłabiłby tak zespołu

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
- Trudno prognozować przyszłość Milanu - mówi Stanco. - Ciężko mówić o tym, kto ewentualnie mógłby kupić klub, ponieważ jest on zabawką Berlusconiego. On zawsze mówił, że go nigdy nie sprzeda. Myślę, że jeśli w tym okienku "Rossoneri" sprzedadzą Pirlo, mogą zainwestować 30 milionów na rynku transferowym - prognozuje bardziej optymistycznie. - Z większych transferów kupią Luisa Fabiano, poza tym jakiegoś tańszego zastępcę Pirlo, jak Hernanesa czy Cristiana Ledesmę.


To jest częśc artykułu z poprzedniej strony, opcja sprzedania Pirlo jest możliwa

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2009-07-17 21:44:21

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2130
FABIANO też raczej nie kupią

...w życiu piękne są tylko chwile...R.R.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Wszystko się rozbija o kasę za Fabiano, jakieś 4 miliony za mało Milan daje

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2130
Zgadza się,i raczej nie zanosi się aby chcieli je wyłożyć.Teraz chcą wymienić ODDO na D.TREZEGUET.

...w życiu piękne są tylko chwile...R.R.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Trener Leonardo chce wprowadzić do gry Milanu trochę brazylijskiego polotu. Drużyna ze stolicy mody ma grać szybko i widowiskowo.

Piłkarze Milanu przygotowują się do tygodniowego zgrupowania w Stanach Zjednoczonych. Za "Oceanem" zagrają trzy mecze kontrolne: z Los Angeles Galaxy, Chelsea Londyn i Interem.

- To dla nas bardzo ważny wyjazd. Ważne jest też to, że będziemy grać z zespołami, które dobrze znamy. W meczach z Chelsea i Interem okaże się, jak przepracowaliśmy ostatnie tygodnie - powiedział trener Leonardo.

- Będziemy próbować nowych zagrań - zapowiada przed wylotem brazylijski szkoleniowiec. - Będziemy się starali zagrać systemem, który opiera się na długim utrzymywaniu się przy piłce i szybkiej wymianie podań.

Włoska prasa o zmianie stylu gry Milanu pisała już wcześniej. W jednym ze sparingów Leonardo próbował sytemu 4-3-3.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Po odejściu Kaki do Realu Madryt to Ronaldinho typowany jest na nowego przywódcę drużyny, a Brazylijczyk jak przystało na prawdziwego lidera celuje w prawdziwie wysokie cele jak zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

- Nasze cele są coraz wyższe. W zeszłym roku walczyliśmy o kwalifikację do Ligi Mistrzów, teraz chcemy ją wygrać – deklaruje Ronaldinho. – W poprzednim sezonie zacząłem dobrze, ale później doznałem kontuzji, a w dodatku Carlo Ancelotti tak naprawdę nigdy na mnie nie stawiał. Tym razem chcę grać na swoim najwyższym poziomie od pierwszego spotkania w sezonie. Teraz czuję się dużo ważniejszy. Czuję zaufanie moich kolegów z drużyny, klubu i kibiców. Odpowiedzialność to coś, co lubię i wcale się jej nie boję – podkreślał w wywiadzie dla "La Gazzetta dello Sport".

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
slusznie

mam nadzieje, ze Ronaldinho odzyska dawna swietnosc

licze, ze pomoze Milanowi odniesc koncowy sukces, czy to w LM, czy serie a .. choc bedzie ciezko, bo kadrowo jednak nie sa najmocniejsi

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hyalgan czy Synvisc?

Następny temat

TYPER

WHEY premium