SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AC Milan

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 131012

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
całkiem spora liczba znaczących błędów jak na ten poziom, ale dzięki temu obejrzeliśmy świetny mecz.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
ten mecz to najlepszy przykład ze w dzisiejszych czasach futbol jest okrutny ale niestety w końcowym rozrachunku liczą sie bramki a tych dzisiaj milan strzelił od Man Utd mniej :D z old trafford nawet punktu nie wywiozą jak Rooney dalej utrzyma taka forme, Valencia zagra od początku i Park pobiega troche na lewym skrzydle a Van Der Sar dalej bedzie nas zachwycał swoimi interwencjami. pisze ktoś ze sam Rooney ligi mistrzów nie wygra cóż- sam Ronaldinho tym bardziej tego nie zrobi

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Dida i Pirlo na sprzedaż, Favalli na emeryturę - w ich miejsce nowi, dobrze zapowiadający się gracze i możemy myślec o zdziałaniu czegoś w LM, z takim składem, to niestety ciężko marzyc o wygraniu LM

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2010-02-16 23:48:06

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
połowe milanu bym wyslał na emeryture, no ale moge sie nie znac wiem tylko ze trzeba było zainwestować w młodzież a nie sciagać dziadków. Sam Pato sciagniety bodajże w wieku 17 lat wiosny nie czyni .

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Po wygraniu LM w 2007 roku trzeba było zacząc stopniową przebudowę zespołu, niestety nikt w zarządzie klubu na to nie wpadł.

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2010-02-17 00:10:36

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
zachłysneli sie tym tryumfem. inzaghi po strzeleniu tych dwóch bramek był wtedy pewnie bohaterem i mieli go w planach na kilka kolejnych finałów jeszcze pewnie. A trzeba było z primavery młodych ogrywać.

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Tu nie chodzi o napad, bo ten akurat nie jest kulawy w tym momencie, raczej chyba nie pomyślano o tym, że Maldini się kiedyś zestarzeje i przejdzie na emeryturę

Dida to w ogóle cień zawodnika sprzed kilku sezonów.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
Costacurta, Maldini, Favalli, Cafu, to tylko niektórzy obrońcy z ostatnich lat jakie przewinęło sie przez Milan. w XXI wieku millan zawsze był nazywany domem spokojnej starości i teoretycznie nie robi nic by temu zaprzestać. Thiago Silva jak dla mnie narazie jeszcze przynajmniej z 2 sezony żeby coś lepszego z niego było pozatym jakos nie słychać zeby ktos sie dobijał do drzwi pierwszego składu z tego zespołu primavery.

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Atak akurat jest młody i b.dobry wg mnie. (Mimo że dzisiaj kompletnie nic nie grał Pato i Huntelaar). Za to pomoc dzisiaj ładnie sobie radziła.
Ja zmieniłbym tylko obronę i bramkarza.

Już się na rewanż nie mogę doczekać. Szalik i koszulka wyprasowana

Z dzisiejszych składów obu drużyn jeszcze tylko chyba Beckhama na żywo nie widziałem (i VDS, Huntelaar'a)



Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2010-02-17 00:36:35

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
Obi zazdroszcze Ci sam z checia bym sie przejechał na taki spektakl jaki sie szykuje :)

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hyalgan czy Synvisc?

Następny temat

TYPER

WHEY premium