SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AC Milan

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 131008

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
Ostre słowa, ale szukał bym winy raczej po przeciwnej stronie. Barca rozbiła psychicznie Milan swoimi efektownymi popisami aktorskimi co w efekcie dało sporo żółtych kartek. Sorry, ale większość powtórek pokazywała jak błahe było zagranie ( lub żadne ) zawodnika Milanu jednak zawodnicy Barcelony strasznie wrażliwi na jakikolwiek kontakt kiedy nie są w posiadaniu piłki, inaczej już gdy jej nie mają ( co pokazał kilkukrotnie dzisiaj Alves ).

Odrażająca jest taka "gra" Barcelony. Nie ujmuję jedynie Messiemu bo zagrał wspaniały mecz, nie pierwszy z resztą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Tak jak nie lubię aktorstwa Barcy tak moim zdaniem akurat w tym meczu sędzia główny gwizdał perfekcyjnie. Gwizdał i pozywał kartki wtedy kiedy trzeba. Faule były i to dosyć ostre ze strony Milanu. Raz za razem widziałem kosę na Messim czy Iniescie. Milan poprostu był za słaby. Nie był to ani porządny autobus, ani zmyślne kontry.


Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2013-03-13 08:15:46

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
AerodynamiC
Ostre słowa, ale szukał bym winy raczej po przeciwnej stronie. Barca rozbiła psychicznie Milan swoimi efektownymi popisami aktorskimi co w efekcie dało sporo żółtych kartek. Sorry, ale większość powtórek pokazywała jak błahe było zagranie ( lub żadne ) zawodnika Milanu jednak zawodnicy Barcelony strasznie wrażliwi na jakikolwiek kontakt kiedy nie są w posiadaniu piłki, inaczej już gdy jej nie mają ( co pokazał kilkukrotnie dzisiaj Alves ).


Gdyby ten kretyn strzelił 1000% sytuację, to byłoby 1:1 i zupełnie inna rozmowa o meczu. Nie szukam winy w innych aspektach, w takim spotkaniu jeśli ma się taką sytuację to trzeba ją wykorzystać i tyle w temacie. Niang tego nie zrobił i zamiast wyniku 1:1 mieliśmy za chwilę 0:2, a to był już początek końca Milanu. Poza tym wychodzić na Camp Nou z zaliczką dwóch goli i grać z gospodarzami otwarty futbol? Od razu wiedziałem, że skończy to się klęską...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
Szkoda że przegapiłem wczorajszy mecz, akturat mieliśmy trening :/ A na dodatek niezła miazga była. Pewnie było co oglądać

amatorskagra może pogramy razem .pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17468 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196538
Widzę hejterzy już wynaleźli jakiś powód do hejtowania (a to że jest z dvpy mało ważne).Milan za jakiś czas będzie na bank liczył się w walce o końcowy tryumf w LM (obecnie nawet jak by odprawili Barce,to wątpię by udało im się to z Bayernem czy Realem) o ile oczywiście Berlu nie rozprzeda grajków na bunga bunga party i dokona kilku mądry transferów

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
Cris Thug
Widzę hejterzy już wynaleźli jakiś powód do hejtowania (a to że jest z dvpy mało ważne).Milan za jakiś czas będzie na bank liczył się w walce o końcowy tryumf w LM (obecnie nawet jak by odprawili Barce,to wątpię by udało im się to z Bayernem czy Realem) o ile oczywiście Berlu nie rozprzeda grajków na bunga bunga party i dokona kilku mądry transferów


Uważasz, że coś napisałem źle :) ? Taki jest fakt, że każdy kontakt z rywalem to momentalne zwiększenie się grawitacji. Ciężko się przyznać będąc wiernym fanem klubu to zrozumiałe, ale bez przesady ile można pozwalać na takie cudowanie na boisku ?

ps. nie jestem hejterem, od kiedy wyrażanie własnej opinii tak jest nazywane ?

Zmieniony przez - AerodynamiC w dniu 2013-03-14 00:28:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17468 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196538
Hejterem jest się wtedy gdy na siłę szuka się czegoś byle by po jechać po czymś czego nie lubimy.

Nikt oprócz Ciebie nie wyjechał z takimi zarzutami,ba nawet Obi który sympatyzuje z Realem potrafił bez problemu napisać ze jesteś w błędzie jeżeli chodzi o to spotkanie.Nie wiem ,niektórzy to nazwali by nawet aktorstwem sytuacje kiedy odpukać ktoś połamał by gracza Barcy no bo przecież na bank udaje....

Nigdy nie miałem i nie będę miał problemów z przyznaniem że Barca w nie których meczach czy to była przepychana czy to nie którzy przy aktorzyli w danym meczu,ale nie w tym meczu. Nie którzy max przesadzają w drugą stronę... .A to że niby wielkie aktorstwo i raptem 3 żólte kartki (Barca miała 2) przede wszystkim wpłynęło na postawę Milanu w tym meczu to taki bullshit że głowa mała

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Cris Thug
ba nawet Obi który sympatyzuje z Realem potrafił bez problemu napisać ze jesteś w błędzie jeżeli chodzi o to spotkanie.


Obi za Realem? Chyba za MU...

Poza tym takie dyskusje, to w temacie o Barcelonie.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Ja sympatyzuje za Realem TYLKO kiedy Real gra z Barcą W tym meczu akurat też byłem za Milanem i tak szczerze, bez napinki nie widziałem w tym meczu za bardzo nurkowania Barcy. Moze raz czy dwa, ale to w każdej drużynie się zdarza. Widziałem za to sporo ostrych fauli Milanu i ogólną nieporadność.

Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2013-03-15 01:19:43

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Milan dzisiaj był o maluuutki włos od odpadnięcia z walki o Ligę Mistrzów.
Do 84 minuty przegrywali 0:1 ze Sieną. Musieli wygrać żeby przegonić Fiorentinę. Balotelli strzelil w 84 min. a Mexes w 87. Niezłe emocję, biorąc po uwagę że wszedł mi kupon
Siena 1:2 Milan

United!! United!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hyalgan czy Synvisc?

Następny temat

TYPER

WHEY premium