SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oxavar AC PHARM lab [PH]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1743

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 714
Cześć, widzę że temat o prohormonach zamknięty, więc nie wiem za bardzo czy mogę pytać tutaj, jak nie, to mnie pokierujcie gdzie indziej :)

Co myślicie o preparacie

Oxavar
AC Pharma Lab

Informacja Żywieniowa:
Wielkość porcji: 1 kapsułka
Ilość porcji: 60
Ilość w jednej porcji: 425mg
1,4,6-androstatriene-3,17-dione
2,3a-Epithio-17a-methyletioallo cholan-17b-ol
17b-hydroxyandrost-4-ene-3,17-dione prop


jest to Epi jak rozumiem.
Czy mógłbym brać to przez 30 dni po 1 tabletce?
Czy Epi również obniża aromatyzację ?
Czy moze polecicie mi coś innego? celem jest sucha masa, poprawa siły/wydolności. na siłowni cwicze tylko 2 razy w tygodniu, reszta to basen i bieganie. przyda mi się zrzucić delikatnie wagę no i podnieść nieco wytrzymałość (nie chodzi mi o bicie rekordow na siłowni)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93931 Napisanych postów 363728 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666879
daj ankiete działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2
Pdpinam się do pytania, kupiłem już jedno opakowanie oxavaru z tej firmy, na necie znalazłem same dobre opinie o tym ph, widzę że już trochę osób to brało i działanie ok tylko czy na pierwszy cykl wystarczy jedno opakowanie bo z tego co wiem, epi trochę sie rozkręca a chciałbym wykorzystać 100% możliwości na takim cyklu, nie wiem czy może bedzie lepiej brać dłużej niż 4 tygodnie ? ale też nie chce aby mnie za bardzo przyblokowało, laska nie była by zadowolona :) Na odblok po cyklu mam clom 12 tbs. myśle że wystarczy ? a i jeszcze jedno czy osłonki na cyklu konieczne bo w sumie to dośc lajtowy ph ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93931 Napisanych postów 363728 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666879
załóż swój temat razem z ankietą działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12
zakończyłem właśnie swój 5 tyg. cykl na tym prohormonie. był to mój drugi cykl, rok wcześniej brałem mete 100tab. teraz chciałem coś innego bo po metce mnie troche ulało, po oxawarze wpadło ok 3 kg ale masa dużo lepszej jakości, teraz właśnie zaczynam odblok i mam pytanie czy po tym ph wystarczy ze wezme DAA i booster testa czy może cloma bo mam pod ręką 10 tabsów, czekam na odp bo od jutra zaczynam już odblok i chciałbym aby wypowiedział sie ktos obeznany w temacie ph.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93931 Napisanych postów 363728 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666879
Prosze zalozyc swój temat z ankieta działu
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok szybka pomoc

Następny temat

sterydy firmy BP Pharma jak one dzialaja

WHEY premium