SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

93mati93/ DZIENNIK - Sylwetka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8201
Od września boks, wcześniej MT.
Na boksie zdecydowanie leci ale do tej pory starałem się nadrabiać to co zleciało.
Od lutego zacząłem siłkę i już ze zrzuceniem taki większy kłopot.
Pogoda też mnie zniechęca do biegania, w zimę wszystko zaśnieżone, starałem się coś pobiegać ale co chwile miałem ból w stawie skokowym. Teraz błoto, chlapa i nie ma gdzie się ruszyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
mati, narazie nie łap się za spalacze. Zacznij obcinać powoli węgle. Proponuje całkowicie wyrzucić ziemniaki. W ślinie masz dużo amylazy. A niestety amylaza + ziemniak = cukier . O ciastkach wspominać nie trzeba, to wiadomo . Do tego jak dojdą ciężkie treningi to żaden spalacz nie będzie ci potrzebny. Co więcej, za rok pewnie spytasz jakiego wybrać gainera bo nie potrafisz utrzymać wagi hehehe

pzdr.

Zmieniony przez - JOVOVlCH w dniu 2010-02-27 10:47:48

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8201
OK dzięki za pomoc, zrobi się troszkę cieplej(zejdzie błoto i chlapa) grubsze ubranko jak na boksie i włączę bieganie i będzie schodzić jak po maśle. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2014
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8201
Sobota :
Rozgrzewka
5 min skakanka
Kilka min różnych ćwiczeń rozgrzewających + rozciąganie

Klatka :
55,5kg mój maks z początku tego treningu.
78% 10s 3 pow - obciążenie 46kg

Biceps
Uginanie przedramion ze sztangą z podchwytem na modlitewniku 3s 10 - 15kg
Uginanie przedramion ze sztangą podchwytem 3s 10 - 14,5kg
Uginanie przedramion ze sztanga łamaną chwytem młotkowym na modlitewniku 3s 10 - 19kg
Uginanie przedramienia ze sztangielką w oparciu o kolano 3s 10 - 1s 6kg , 2 i 3 s 10kg

Po siłowni szklanka mleka, duża łyżka miodu, jabłko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3923
Masz Ty w diecie jakies porzadne bialko w ogole ? xd Policz swoje zapotrzebowanie i uloz w koncu diete .. Narazie jest marnie z tym raczej..

Wszyscy dążymy do tego co zakazane..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8201
Niedziela :

Rozgrzewka
- 15 min biegu + rozciąganie

Siłownia :
Nogi
Wykroki ze sztangielkami 3x10 - 2 sztangielki po 6kg
Wspięcia na palce ze sztangielkami 3x10 - Sztangielka 10kg
Zgięcia grzbietowe stopy z hantlami 3x10 - Sztangielka 6kg na nogę
Przysiad ze sztangą na barkach 3x10 - 42kg

Barki
Wyciskanie żołnierskie 3x10 - 12kg
Wyciskanie sztangielek 3x10 - 2 Sztangielki po 6kg
Podciąganie sztangi do brody 3x10 - 12kg
Arnoldki 3x10 - 2 Sztangielki po 6kg

Przedramię
Uginanie nadgarstków z sztangą nachwytem 3x10 - 12kg
Uginanie nadgarstków z sztangą podchwytem 3x10 - 12kg
Trzymanie statyczne ze sztangą - na czas 4x1min - 37kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8201
Tuż po treningu bolały mnie kolana, nie był to duży ból lecz wystąpił a myślę, że nie powinien mieć miejsca(nie był to pierwszy raz). Jak myślicie od czego on się bierze? Zbyt duży ciężar w przysiadach? Może zła technika? Chodź wydaje mi się, że dobrze wykonuję przysiady. Co robić w takim wypadku? Może opaski uciskowe by się przydały? Trochę tematów znalazłem na sfd na ten temat lecz niestety dalej nie wiem co powoduje ból w kolanach.
Proszę abyście się wypowiedzieli na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Na pewno nie za duży ciężar. 42kg to dla większości ludzi nawet za mało na rozgrzewkę. Myślę że kuleje tu technika, może krzywo ustawiasz stopy i przy przysiadzie siadasz w nienaturalnym, wymuszonym ruchu.

Ustaw nogi na szerokości barków, stopy prosto ew. leciutko odchylone na zewnątrz. Plecy proste, tyłek wypchnij jakby do tyłu przy siadania w dół. Powinno pomóc.

Zmieniony przez - JOVOVlCH w dniu 2010-03-01 12:03:34

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
mysle ze czas poczytac o zarciu

bo spalacz bez odpowiedniej diety za duzo nie da

co do treningu - fajnym uzupoelnieniem SW sa trenngi calosciowe - FBW np, w wersji 5x5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase, prośba o pomoc,ocenę!

Następny temat

Obciążenia na nadgarstki

WHEY premium