SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

80-70kg Przerwa. Dieta Trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2230
Witam, miałem przerwę z powodu szkoły 2 miesiące bez żadnego ruchu. Waga z 80 na 75kg na spalaczu... potem w czasie przerwy spadła do 70kg.. w ogóle straciłem formę. Ważę 70 kg mam 184. Dietę ułożyłem podaje link
https://www.sfd.pl/Dieta_na_zwiększenie_mięśni_!_do_Oceny_!-t852560.html 

Wczoraj byłem na siłowni pierwszy raz po przerwie.

Pon :
Klatka:
- Wyciskanie sztangi płasko 3x12
- Wyciskanie sztangi na ławce skośnej 3x12
- Rozpietki na ławce skośnej 3x12

Triceps:
- Wyciskanie hantelki za głową oburącz 15-14-12-10
- Podciąganie rączki " /\ " 15-14-12-10

Biceps :
- ze sztangą podchwytem 15-14-12-10
- chwyt młotkowy 15-14-12-10

Środa :
Plecy:
-podciaganie na atlasie wąsko 3 x 12
- podciąganie na atlasie szeroko 3 x 12
- podciągnie hentelek z kolanem na ławeczce i jedną ręką 3x12
- podciąganie oburącz do klaki. 3x12
Biceps :
- ze sztangą podchwytem 15-14-12-10
- chwyt młotkowy 15-14-12-10
Przedramie
- podciąganie sztangi 3x 12

Piątek:
Barki:
- podciąganie sztangi 12-10-8-6
- Wyciskanie na barki na atlasie 12-10-8-6
- Wyciskanie hantelek w siadzie 12-10-8-6
Przedramie
- ugiannie sztangi 3x 12


To 3x12 robię 12-10-8-6 oprócz na przedramię.

no i mam pytanie po takiej przerwie pierwszy dzień już zrobiłem wczoraj i tu pytanie
1. Mogę wrzucić już cm3 czy poczekać ? jeszcze z tydzień aż organizm się przystosuje do wysiłku ?
2. Czy iść dzisiaj na siłkę zrobić same plecy ? jutro bica ?

Where'd You Go?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
w Twoim wypadku aero tylko rozgrzewkowo 10min, ewentualnie raz w tygodniu delikatne bieganie dla zachowania kondycji,
trening, dieta, a w sumple widze grubo zainwestowales...
nie potrzebnie, przy Twojej budowie to dobry filet z kurczaka będzie najlepszym suplementem,
a FBW będzie ok póki co, split jest bezsensu jak narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
a gdzie nogi????

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2230
Jutro bd miał trening na nogi... dodany do piątku więc uaktualnie... jak moje pytania ? mogę już cm3 ? czy poczekać ?

Where'd You Go?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
właśnie - zacznij robić nogi to z dobrą dieta zaraz bedzie waga standardowa, bo aktualnie to chyba cienia nie rzucasz
przy takim wzroście 70kg to naprawde niezdrowo - trzymaj sie diety a nie baw sie w jakies cm3, ewentualnie białko/ gainera w razie uzupełniania diety
no i nie ma ankiety
a i jak napiszesz ze nie robisz nóg bo bolą cię kolana albo że nie robisz bo biegasz na w-fie to nawet nie licz na jakąkolwiek odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
nie zaczynaj jeszcze z cm3, kreatna najlepsza na stagnacje a nie na kick-start

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
primo ankieta jak chcesz odpowiedź na poziomie
cm3 odpuść, skup się na diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2230
Mógłbym robić tak pon-klata tric przedramie wt -plecy biceps sr - wolne czw- barki przedramie piatek - biceps triceps ? tak ze biceps i tric 2 razy w tygodni ?

z odżywek mam Bcaa, regener, Białko hi teca, Białko olimpa, mutant massa, cm3

Where'd You Go?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 224
Zamiast tego bica i trica daj mc.
Po 2 to lepiej fbw albo obwodowo rob przez 3-4 tygodnie
Po 3 to lepiej pokaz fotki to cos wiece bedziemy wiedziec?

Zmieniony przez - Caro4444 w dniu 2012-04-24 16:46:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2230
fotki co na to poradzicie ?

http://yfrog.com/0pzdjcie0125cj

http://yfrog.com/3ozdjcie0129pj 

Where'd You Go?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
Też bym był za FBW dla Ciebie i przybraniu paru kg (a nawet i więcej), jak przy 70kg i 184cm to definicja bardzo mizerna, pilnuj diety, i ćwiczenia takie jak MC, przysiad PEŁNY i podciąganie na drążku muszą się stać Twoją nową miłością. A zamiast wydawania na odżywki skup się na diecie, ew. białko/gainer jako UZUPEŁENIE diety a nie podstawa, o cm3 przez najbliższe pół roku zapomnij, bezsens, jak już masz nadmiar gotówki to możesz zainwestować w witaminy, omega 3, i ewentualnie BCAA/EAA bezpośrednio po treningu (ale bez dopiętej diety to i tak kasa w błoto).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2230
podciągnę się +14 do pełnego nad chwytem pod też około tego na klate 95. teraz myślę ze z 85 wezmę. z odżywek mam tak /BCAA/MUTANT MASSA/Białko Hi Teca 80%/ Białko olimpa/ Regeren (miks bcaa i takich różnych rzeczy/ i cm3 360 kaps.

Narazie dużo jem i biorę czasami mutant massa i białko.
na cm3 poczekam skoro tak radzicie. Mam marną sylwetkę i dlatego chce z nią coś zrobić. Serio mówicie, żeby robić fbw ? taki trening mam za sobą trenowałem go 3 lata wcześniej cały rok.

aeroby sobie odpuscić ?

Zmieniony przez - ShaXow w dniu 2012-04-27 14:52:15

Zmieniony przez - ShaXow w dniu 2012-04-27 14:52:55

Where'd You Go?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie brzucha - Kaloryfer.

Następny temat

trening klatki

WHEY premium