SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6 weitera, a trening na masę :P

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263
Witam szanownych użytkowników...

Słyszałem o 6 weitera, ale nie wiem jak to się ma do treningu na masę :P Czy należy robić 6 ?? Jestem młodą osobą o niskiej wadze
Więc nie chcę schudnąć :P Tylko przywrzeć na wadze :] Niestety czytając dokładnie forum zauważyłem kilka postów dotyczących treningu na masę, mówiące iż należy robić dniowe przerwy, mięśnie odpoczywają :] Jak i również wykonywać ćwiczenia na brzuch w poniedziałek, środę, piątek :P Lecz mam tutaj jedną uwagę 6 weitera należy robić codziennie :P I z tym rozkład się nie zgadza :] Więc mam pytanie czy opłaca się robić ćwiczenia na brzuch codziennie przy treningu na masę ??

[B]Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne mają raj na ziemi[/B] :D
[B]
Nawet papier toaletowy wie, że trzeba się rozwijać[/B] ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Wiesz co, na kazdego dziala co innego.. Slusznie, miesnie potrzebuja regeneracji, ale nietorym 6 weidera przynosi efety, ALE:
6 weidera rozwija tylko gorne partie m. brzucha, jest raczej na rzezbe tych miesni ..
Proponuje ABS II lub 2 cwiczenia na m. brzucha po kazdym treningu ( na poczatku moga to byc - zwyle spiecia i unoszenie nog wiszac na drazku , z obciazeniem lub bez w zaleznosci od wytrenowania brzucha ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1720
jak bedziesz robic a6w i bedziesz wiecej jesc no to na pewno przytyjesz ... ale nie wiem jaki jest cel robienia szóstki skoro chodzi ci tylko o mase ...

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263
Czyli lepiej by było wykonywać trening na jak najwięcej powtórzeń ??

[B]Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne mają raj na ziemi[/B] :D
[B]
Nawet papier toaletowy wie, że trzeba się rozwijać[/B] ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Niee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263
A jak największa waga i mało powtórzeń :P

[B]Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne mają raj na ziemi[/B] :D
[B]
Nawet papier toaletowy wie, że trzeba się rozwijać[/B] ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Ale co Ty kombinujesz?
Na poczatku w ACT zakres powtorzen nie mnirj niz 12, najlepiej 15-20 - z zapasem 3-4 powtorzen.. Potem na mase pry fbw/ splicie - 8-12.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1720
Stringi - idź do działu trening dla początkujących i tam obeznaj sie ze wszystkimi podwieszonymi tematami ... a dopiero później zacznij pisać pytania. Bo widać że brak ci podstawowej wiedzy

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena treningu + pomoc

Następny temat

Co o tym sadzicie.

WHEY premium