SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

41 latek a przyrost mięśni

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
i dokładnie o to chodzi....:)
najwazniejsze zdrowie a nie pucharek na zawodach i potem słuch zaginał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko ,ze zawody,a juz w ogóle z pucharkiem to najlepsza motywacja ze wszystkich jakie istnieją
mi to cały czas zawody po głowie chodzą ,ale jeszcze za duży cienias jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak to mowia: zeby nie bolalo - musi bolec :) Oczywiscie mam na mysli bol potreningowy a nie pochodzacy od jakis zwyrodnien.

Nie ma bariery co do wieku w ktorym warto zaczac cwiczyc. Wieksza bariera wg mnie dla wielu osob jest niezusadnione calkowicie poczucie obciachu na silowni kiedy zaczynaja wynikajace z nieumiejetnosci i tutaj nie raz trzeba odwagi by przelamac swoj wstyd. A prawda jest taka ze na wiekszosci silowni wszyscy sie szanuja - przynajmniej ja jak dotad mam takie doswiadczenia - i raczej patrzy sie z podziwem na tych co walcza ze swoja nadwaga - bardziej jak na napokowanych latami cwiczen i odzywkami facetow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43
Mam 44 lata cwicze 3 lata wzr 188 waga 82 jem zdrowo bez supli ale masy nie moge zrobic .Cwicze na mase ale robi mi sie rzezba.Prosze o jakies wskazowki co lepiej stosowac Gainera , Bulka czy Bialko + aminokwasy w plynie i zdrowe jedzenie.Dzieki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
przede wszystkim musisz mieć odpowiednio skomponowaną dietę
samo powiedzenie "jem zdrowo" to za mało, z tego co piszesz to prawdopodobnie jesz za mało
rozpisz swoje dzienne menu w podziale na b/w/t wtedy będzie można coś powiedzieć
najpierw miska potem można myśleć o jakimś wspomaganiu się suplementami

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 304
Witam mam tez 40 lat i nawet nie czuje sie na tyle trenuje od roku i ulozylem sobie taki plan nie ciezki ale 5 razy w tyg albowiem nie mam ciezkiej pracy dla tego moge tak trenowac a wiec:

Poniedzialek:
Klatka z tricepsem
Wtorek
barki biceps
Sroda tak jak poniedzialek
czwartek tak samo jak wtorek
Piątek plecy z nogami:Na większa grupę miesniowa robie 4 cwiczenia po 2 s 12/12 powt na mala grupę miesniową robie 3 cwiczenia po 2s 10/10 powt trening nie zbyt ciezki ale dokladny robie trening z zegarkiem w reku po kazdym cwiczeniu robie 90 sekund przerwy w tym mam djete ocenicie sami czy taki plan sie nadaje pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
połączenie nogi+plecy nie jest najszczęśliwsze.
pozostały rozkład w tygodniu również dziwny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 304
dzieki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1530
Odświeżę temat, gdyż nurtuje mnie podobna kwestia co autora wątku. Chciałbym skierować jednak pytanie do tych, którzy zaczęli ćwiczyć wcześniej - powiedzmy przed 30 rokiem życia i ćwiczą nadal mając ponad 40 lat na karku - czy odnotowujecie jeszcze przyrosty masy mięśniowej ?

Jacek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
Tak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta do wypełnienia- praca magisterska- Styl życia a ból kręgosłupa

Następny temat

Treninng z ekspanderem - film i opis ćwiczeń

WHEY premium