SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywki zwiazane ze spalaniem tluszczu i zabezpieczeniem miesni i przyrostem sily bad

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 1382

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

w poscie

Wiek

43

Waga / wzrost

180

Staż treningowy

aero 1 rok silka 1 miesiac

Cel cyklu

spalanie tkanki i ochrona miesni ze wzrostem

Stosowane już wcześniej suplementy

nie

Stosowane wcześniej spalacze

nie

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

nie

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

w poscie

Przewidziane finanse na cykl

nie ma problemu z tym

Uwagi i sugestie

zadnych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 49
Witam,
Podlacze sie pod temat.
Aktualny stan 110 kg w masie i tluszczu. Tluszczyk rozlozony po calym ciele , nie tylko brzuszek.
Aktualne cwiczenia:
- 3 razy silownia (10 min stepper rozgrzewka, 60 min silownia na poszczegolne partie, 30 min wioslarz)
- 2, 3 x w tyg. basen albo rower - okolo 60min.
- tryb pracy siedzacy
- aeroby na poziomie tetna 140-150

Cel - zrzut tluszczu z utrzymaniem i wzmocnieniem miesni, co do przyrostu nie ma to dla mnie znaczenia w ramach celu, byle by nie bylo zaniku, a jak przyrosnie to super.

Jedzonko:
- 5 posilkow dziennie w odstepach 3-4 godziny, ostatni min. 2,5 h przed spaniem
- sniadanko platki z mlekiem i sok oraz kawa z mlekiem
- drugie sniadanie kanapka z ciemnego pieczywa 1 lub dwie, warzywo: pomidor albo ogorek i zielona herbata
- 3 sniadanie/lunch zazwycza jogurt i owoce lub serki homogenizowane
- obiad w okolicy 17-18 po treningu, a w dni basenu przed(nieatety czasu nie przestawie) - normalny jednodaniowy obiad: mieso, zazwyczaj kurczak, ziemniaki badz ryz albo ryba i ryz, i surowki + zielona herbata
- kolacja albo kanapka ciemne pieczywo z serem badz wedlina albo owocowa salatka, albo jogurt z owocami i do kazdej wersji zielona herbata
- srednio 2,3 kawy dziennie ekstra
- woda na poziomie litra dziennie ekstra


Mysle o dodatkowych suplementach: l-karnityna, bcaa, bialko. kreatyna mnie na razie nie interesuje.
Moze mi ktos powiedziec jak wprowadzic suplementy i czy w czasie treningow w przejsciu z silowki na aeroby(wioslarz) tez cos skonsumowac z suplementow?
Z gory dziekuje

ROBERT
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1224
Te 110 kg to przy jakim wzroście?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
najpierw ogarnij porządnie dietę bo to jest podstawa, rozpisz to co jesz dokładnie w makroskładniki
na pierwszy rzut oka do wyrziucenia z diety są: jogurt, serki homogenizowane, owocowa sałata na noc
tak na oko to w Twoim menu jest za dużo węgli, za mało białka, ale to wszystko będzie widać dopiero jak "ubierzesz" dietę w b/w/t

Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2013-07-09 23:57:01

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 49
Wzrost podany - 180 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 104 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 628
znajomy brał taki spalacz jak genomyx decimate, zawiera skladniki chroniące mieśnie i dobrze palące tłuszcz, bez zbednych pobudzaczy, byl bardzo zadowolony

klatka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 49
- sniadanko platki owsiane (czasami chrunche) z mlekiem 2% okolo 250 ml, sok pomaranczowy 200 ml oraz kawa z mlekiem 2%

- drugie sniadanie 1,2 bulki grahamki badz inne pieczywo ciemne z edliną wieprzową albo serem zółtym (z masłem ekstra 82%) + warzywo: pomidor albo ogorek zielony i zielona herbata

- 3 sniadanie/lunch:
--- wersja 1: jogurt owocowy 400 gr i owoc (1 szt.) (banan, albo jabłko)+ zielona herbata
--- wersja 2: serki homogenizowane 200 g + owoc (1 szt) j.w.+ zielona herbata
--- wersja 3: owoce 2-3 sztuki j.w.+ zielona herbata

- obiad w okolicy 17-18 po treningu, a w dni basenu przed(niestety czasu nie przestawie) - normalny jednodaniowy obiad
--- wersja 1: mieso (wieprzowe albo drobiowe) zazwyczaj kurczak, ziemniaki radziej, czesciej 1 woreczek ryzu _ surówka ok.200 gr + zielona herbata
--- wersja 2: ryba i ryz (1 woreczek)+ surowki (200 gr) + zielona herbata
--- wersja 3: spaghetti z sosem pomidorowym i miesem mielonym + zielona herbata
--- wersja 4: zupa dowolna od 500-900 ml gotowana na miesie i zjadana z miesem + zielona herbata

- kolacja:
--- wersja 1: kanapka ciemne pieczywo z serem zółtym badz wedlina + zielona herbata
--- wersja 2: owocowa salatka z 2 jablka, pomarancz , 1,2 banany z oliwa imbirem i pieprzem bialym + zielona herbata
--- wersja 3: jogurt owocowy (400g) + owoc + zielona herbata
--- wersja 4: wedzona makrela albo szproty (okolo 200gr)+ ciemne pieczywo+ zielona herbata
--- wersja 5: budyn albo kisiel 400-500 ml + zielona herbata
--- wersja 6: (rzadko) ser plesniowy (150-200gr) + 1,2 lampki czerwonego wytrawnego wina
Dodatkowo:
- srednio 2,3 kawy dziennie ekstra
- woda na poziomie min.1 litra dziennie ekstra

Mikro i makro skladnikow nie jestem w stanie podac.
Nadmienie, ze wczesniej bylem prawie 2 lata na dziecie i zrzucilem 20 kg. Niestety w pewnym momencie , niezaleznie od diety waga nie spadala , nawet przy zmianie jadlospisow.
Aktualnie od roku utryzmuje wage na tym sammy poziomie.
Wga nie jest problemem, zalezy mi na obwodzie w brzuchu a nie na wadze i w tym kiedynku chcialbym pojsc - ok. 10-15 cm mniej ;)

Please - niech mnie ktos uswiafdmi w kwestii co nalezy wyrzucic co dodac do diety - byle by nie nazbyt drastycznie bo Arnoldme nie chce byc ;) oraz jak dawkowac suplementy (proteiny, BCAA, l-karnityna). Wiem , ze mam braki białka. Jak je dawkoweac i kiedy ? i co zrobic na silce w momencie kiedy zaczynam aeroby po silowym?
Z gory dziekuje

R
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
przecież w tym dziale masz liczne przykłady udanych redukcji.
wystarczy czytać(co jedzą ,ile,kiedy,jak ćwiczą)
tyle w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
prezio_boss

Mikro i makro skladnikow nie jestem w stanie podac.



A niby dlaczego? Wpisujesz w dziennik potreningu.pl i makro się samo liczy:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html


prezio_boss

Please - niech mnie ktos uswiafdmi w kwestii co nalezy wyrzucic co dodac do diety - byle by nie nazbyt drastycznie bo Arnoldme nie chce byc ;) oraz jak dawkowac suplementy (proteiny, BCAA, l-karnityna). Wiem , ze mam braki białka. Jak je dawkoweac i kiedy ? i co zrobic na silce w momencie kiedy zaczynam aeroby po silowym?


Przecież Ci Kuba napisał? Wywalasz jogurty owocowe, serki homo, sałatki owocowe, budynie. Na to miejsce dajesz chude mięso,jaja, ryby, do każdego posiłku warzywa i masz gotowe. Ile czego dać musisz policzyć albo ekperymentować i obserwować.

BCAA - bierzesz okołotreningowo, przed siłowym lub/i między siłowym i aerobami, 1g/kg masy ciała
białko - wg niedoborów w diecie - ale dopóki nie wiesz ile masz tych niedoborów to nie będziesz wiedział ile go jeść
l-karnityna - tego nigdy nie brałem, ale słyszałem, że można równie dobrze ją zjeść jak i spuścić w kiblu, a będzie taki sam efekt

pozwodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
BCAA od 1g do 2g na 10kg masy, najlepiej w okolicach 15g

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy - lokigeo

Następny temat

Trening: SIŁOWNIA + DOM

WHEY premium