SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 pytania

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
Witam wszystkich. Mam dwa pytania.
1). Czy ćwicząć FBW 2 razy na tydzień można budowac mase mieśniowa??? Czy nie ma się co bawić razy na tydzień!! Czy musi lub lepiej ćwiczyć 3 razy na weeks. Bo szkoda mi czasu jak ćwicząć 2 razy na tydzień FBW nie będzie efektów lub słabe.
2). Chodzi mi o ćwiczenia na biceps, triceps, czy stosować progresje ciężaru na treningu np. są 2 lub 3 serie ćwiczeń na biceps na treningu. Czy stosować jeden duży ciężar i nim ćwiczyć bo po wykonania pierwszej seri 12p widomo że druga seria tym ciężarem nie będzie 12 powtórzeń tylko mniej.
Czekam na odp. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
dzięki za link napewno poczytam sobie!!
rion ja też mam słaba genetyke ro ramion. Moje peręcze to 2 stoły zestawione razem bo innych nie mam troche lipa z tym jest:( i nie jest powiedzine że będe ćwiczył 2 razy na tydzień tak tylko pytałem żeby się dowiedzieć na 100% jak to jest. Teraz zmieniam prace to postaram się ćwiczyć 3 razy na tydzień A jak będę wiedział ze będę miał tylko 2 treningi w tygodniu to dadam serie;) pozdrawiam MODA:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
1. pytanie zbyt ogolne, jesli tyczy sie ciebie, to podaj podstawowe dane o sobie, i dopiero mozna cos powiedziec konkretnego, co do masy to tak mozna budowac mase na fbw 2x w tyg. Ale uwazam to za stare czasu, jesli jeszcze w takiej formi jaka jest polecana na forum.Mija sie z zalozeniem fbw, strata czasu trening malo efektywny.

2.Staly ciezar, zwiekszona intensywnosc, po kilka seri lub w cale na te partie zalezy od treningu. Zwiekszyc obwod ramienia=zwiekszyc mase calego ciala, inaczej sie nie da.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Ale uwazam to za stare czasu, jesli jeszcze w takiej formi jaka jest polecana na forum.Mija sie z zalozeniem fbw, strata czasu trening malo efektywny.

Bery o jaka forme FBW ci chodzi?
Mija sie z jakim zalozeniem?
Dlaczego strata czasu?

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
mozna budowac mase cwicząc 2x w tyg. Sam teraz zacząlem tak cwiczyc bo nie ma juz tyle czasu co kiedys/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Bery

Ćwiczyłeś kiedyś tym "forumowym" FBW(no offence)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
Płeć : M:)

Wiek : 21

Waga : 83kg

Wzrost : 183cm

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na siłowni : zabawy 2 lata, powaznie od 1.1.2008r.

Uprawiane inne sporty : piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : sztanga/sztangielki/drążek/ domowa siłowania

Dieta : statam się trzymać

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak

Czyli rozumiem że lepij jest ćwiczyc biceps stały ciężarem?? A co do treningu co zadałęm pytania to czekam na postep w dyskusji.



Zmieniony przez - robercik10 w dniu 2008-09-22 18:25:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Za przeproszeniem pierdzielicie farmazony. FBW, tak jak i każdy inny trening ma sens jeśli są efekty. Choćbyś miał robić plan w którym będzie dużo dupereli ale będziesz miał przyrosty, wzrośnie Twoja siła, czy się wyrzeźbisz to to był dobry trening. Według mnie na tym polega doświadczenie w tym, i innych (zupełnie) sportach i dziedzinach życia. Mogą Ci gadać cuda nie widy że to jest dobre, a to jest bez sensu, tylko co z tego jak Tobie nic to nie da?
Żeby wiedzieć co jest dla Ciebie samego dobre, trzeba spróbować, ja już dawno olałem to co do mnie mówili, trzeba szukać własnych pomyłów, poznawać siebie

Takie jest moje zdanie i ja je podzielam

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
Rozumiem Cię Alucard666 dizeki za wupowiedz. ja nie szukam nie wiem czego tylko są pewne reguły bez których się nie da się osiagnać masy np. dieta. I są reguły odnośnie treningu i własnie pytam czu 2 razy na tydień FBW da się rozwinąc masy czy musi byc 3 razy (napewno FBW 2 razy na tydzień inaczej będzie troche wyglądało od FBW 3 razy w tygodniu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Ja wiem o czym jest dyskusja, troche świadomie się wtrąciłem bo nie lubię jak takiego gdybania. Jeśli celem jest masa, to nie wiem jak można jej nie osiągnąć, przecież tutaj właśnie najważniejszą rolę odgrywa dieta. W tym wypadku trening to rzecz drugorzędna. Co innego praca nad siłą, gdzie trzeba więcej wysiłku, ale i to dałoby się osiągnąc

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
raz czytałem w kótymś magazynie o kulturystyce że mase może zdudować przy niskiej intesywności ćwiczeń ale za to dieta musi być dobraz ja kna mase:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Alu ma rację, ale...nie każdy plan jest dla każdego. Trzeba wybierać trening tak, aby mógł być przez nas wykonany w 110%.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doradzcie co mam zrobic:)

Następny temat

Witam i Pytam : O

WHEY premium