SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20-30g białka dziennie ;(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192
Cześć, mam takie pytanie. Od 6 miesięcy ćwiczę. Mam naprawdę dobre treningi, pełne i jeśli chodzi o stronę siłowni jest ok, ale mam problem z białkiem. Sprawa wygląda tak: dziennie przyjmuje +- 20-40g białka ( 40g to cud jak się mi uda zrobić ). Moje pytanie jest takie czy na takiej ilości białka będą jakieś efekty ? Bo jak mam być szczery, to na przedziale 6 miesięcy, obciążenie zwiększyłem może o 5 max 10 kg na poszczególne partie Ciała, nie mówiąc już o sylwetce, która odbiega znacząco od idealnej budowy. Ale mam 192 cm wzrostu i ważę 90 kg także myślę że nie wyglądam jak cipcia. Mógłby ktoś się wypowiedzieć który miał podobną sytuacje ? A co do białka, nie mam pieniędzy na to aby móc dostarczyć tych wymaganych 150-180g białka. Proszę o jakieś rady, o ile idzie coś wgl. zrobić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Moze i nie umrze ale nie dostarcza nawet witamin i minerałów z pożywienia, idzie zima do tego obciązenie fizyczne i organizm jest podatniejszy na infekcje.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
z takim poziomem białka w diecie to dalego nie zajedziesz, minimum te ok 180g musisz dostarczać aby zwiększac obwody, na razie idzie na + bo jestes początkujący, poźniej stanie

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3783
Dodaj jakieś piersi z kurczaka , twarogi , Jajeczka na śniadanie, tatar , rybkę , Odżywkę białkową , twarożki grani ( cokolwiek co ma dużo białka ). Musisz mordeczko dodać białka żęby coś się budowało. Trzymaj się i powodzenia! Ułóż sobie zbilansowaną dietę , albo poproś kogoś o pomoc. Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 322 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1655
Zmień żywienie ;D. Ja na redukcji nie schodze ze 150 G białka (REDUKCJI!!) jak kolega wyżej. Kurczak , serki wiejskie itp,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8852
1,5g /kgmc wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Gym Star co w tym dziwnego ze na redukcji nie schodzisz ze 150g ?? przeciez na redukcji powinno się przyjmować więcej niz na masie ;) nawet te 150 moze byc mało

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
TamiTu : Pisząc,że przyjmujesz dziennie 20-40g białka masz na myśli 20-40g odżywki białkowej czy ogólną sumę białka z jedzenia?

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 322 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1655
No dobra ,ale mówię tylko jeśli liczymy BIAŁKO i KCAL :). Skoro mówicie ,że 2000 KCAL to głodówka ,a w tym mam 170 G białka , to nwm co on je że ma max,40 G białka ;/. Tyle to ja mam po obiedzie :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8458
ja ciężko z kaską to inwestuj w twarogi ja kupuje za 1,50zł/250g i w nim mam 50g białka na kolacyjkę. Jajka nie są aż tak drogie, możesz coś z podrobów zjadać na obiad, udka bez skóry, wcale tak drogo Ci nei wyjdzie te 180g białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 362
0,8g białka/kgmc to zupełne minimum. Jeżeli natomiast, zapewnisz tyle, uwzględniając dodatni bilans kaloryczny to (w zależności też od genetyki)jakiś tam efekt powinien być. Mizerny bo mizerny ale zawsze jakiś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Osoba ćwicząca zapotrzebowanie jednak ma większe, nie tylko na białko. Wypadałoby o to zadbać - jak odpowiednio pokombinujesz, z cala pewnoscia mozna to poprawic. Poza tym, nie wyobrazam sobie, jak wyglada Twoj sposob odzywiania aktualnie, skoro dostarczasz wylacznie 20-30g białka.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pomoc

Następny temat

Jaka dieta do treningu muay thai ??

WHEY premium