SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18 lat-3,5 roku treningów....

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
masuj bary, zrób szybką redukcję i kozak na maxa

zdjęcie z czarną dziurą miażdży, nie pokazałeś wogóle mięsni nóg, a wzbudza największe kontrowersje

jest konkretna masa, pozdr

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3453
Dobrze jest łap soga:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 725 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4970
ok. jest konkret. ja tam do Ciebie nie mam nic. szacun za pracę!
było SAA? :)

Zmieniony przez - shooter3 w dniu 2010-04-29 00:16:49

I am addicted to this game.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1475
Przestańcie się doszukiwać jakiś koperkowych afer bo to żałosne jak w piaskownicy BO MÓJ TATA MA WIEKSZE RECE TO CIE MOCNIEJ ZBIJE ehhh misdolny jak mówiłem moim zdaniem to tylko nogi do większego zaangażowania a reszta tylko udoskonalaj:) soq leci:)

Dobra ta miejscówka jest pełna moich braci nie liczy się forsa szacunkiem się płaci :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
KaeriN temat bez sensu i nie ma sensu go ciągnąć. A po drugie to uzupełnij profil i daj jakieś zdjęcie to i Ciebie ocenimy

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
przez internet kłócą sie i wyzywają i grozą sobie tylko dzieci na Tubie...
Oj tak, poprzedni temat naprawdę Ci pomógł

Pierwsze foty są - o ile sie nie mylę - już trochę stare Znajdziesz jakieś luzem przodem bez koszulki aktualne?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3481
misdolny z calym szacunkeim przyznaje ,ze jestes zwierzakiem

ps KaeriN pewnie sam ma malego no i oczywiscie zeby sie dowartosciowac i pozbyc sie kompleksow wystawia glupie komentarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1359
ps. EoT.

poprzedni topic nauczyl misdolnego , takze moja dalsza prowokacja jest bezcelowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1356
shooter3 > jak juz mówilem nie było nic poza kreatyną którą jem dopiero gdzieś od miesiąca... wiem ze nogi z wyglądu mam słabe ale po pierwsze siła w nich jest :D a po drugie to niezależy mi na ich wyglądzie.. zdjęcie obecne luzem zrobie chyba dzis wieczorem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 920
Powiem tak, ogolnie ok, dotyraj nogi, bo lipa z nimi, troche ciezko mi uwierzyc z tym modlitewnikiem , no ale niech bedzie;) co do poprzedniego tematu , widze ze sie nauczyles , kojarze Cie z widzenia, wkoncu jestem z Brzeska;P
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moze bedzie lepiej

Następny temat

Poprawiamy i tniemy - byle do przodu :)

WHEY premium