SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18 lat-3,5 roku treningów....

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9123
Ja ci powiem za co dostales banana:D za twoje grozby ktore rzucales w poprzednim temacie.

A od KaeriNa sie odczepcie bo nawiazywal do poprzednich wypowiedzi osobnika znajdujacego sie na zdjeciach. Moze nie wszyscy mieli okazje przeczytac madrosci misdolnego, wiec nie wiedza ocb, w kazdym razie niektore wypowiedzi nie sa bezcelowe.

A teraz do zdjec: Nogi do poprawy i probowalbym na twoim miejscu troche zrzucic kilka kg oraz wiecej juz nie kozaczyc:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 920
z tego co pamietam, misdolny miales wrzucic filmik jak jedziesz na modlitewniku te slynne 65 x 8 czy tam 9 ;) kiedy to wrzucisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
KaeriN -poprzedni topic nauczyl misdolnego , takze moja dalsza prowokacja jest bezcelowa.

Buhahah człowieku, nie masz innego zajęcia niż uczenie ludzi na forum dobrego wychowania? Litości...
Inkwizytor kvrwa się znalazł

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1356


coś nowego



Zmieniony przez - misdolny w dniu 2010-05-04 23:03:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 434 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10099
Według mnie jest za***iście, mi by taka sylwetka w zupełności wystarczyła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
a ty kurva Piotrx1 myślisz że ci to zostanie yepany sezonowiec trzeba hardokor trening ewrydaj prowadzić cale zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
kozak fota ta z nogami umarłem jak ja bym robił taką to ze smiechu chyba bym się już nie podniusł miazga! :)ale sylwetka kozak pozdo

muay thai or die!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 920
mis dolny daj cos z blizej i bez gry swiatel, a po drugie lepsza jakosc;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
fajne foty ale miny to ty jeszcze lepsze robiles, niewiadomo bylo czy sie smiac czy uciekac, nie zamalowywuj twarzy ziąąą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2310
plecy masz kozackie aż nie proporcjonalne do reszty... ale reszte łatwiej nadrobić niż wybudować takie szerokie pleczyska :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moze bedzie lepiej

Następny temat

Poprawiamy i tniemy - byle do przodu :)

WHEY premium