SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16lat redukcja na IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1600

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

16lat

Masa ciała

80kg

Wzrost

178cm

Obwód klatki

115cm

Obwód ramienia

37cm

Obwód talii

83cm

Obwód uda

56cm

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

Średnia

Aktywność niezwiązana z treningami

Niska

Cel

Redukcja

Ograniczenia żywieniowe

Brak pieniedzy na inne zarcie

Stan zdrowia

Dobry

Zażywane leki

Brak

Ograniczenia treningowe

Trenuje bez siłowni

Przebyte urazy

brak

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

Witaminy, kreatyna, bcaa

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

Nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2875
Witam.
Moim celem jest zejście z wagi i body fatu.
Chciałbym zejść do 10-12%.
Mój trening wygląda tak.
Wtorek i Sobota:
Rozgrzewka - chodzenie na rękach, przysiady, pompki, krążenia ramion.
2x30s Tuck planche
3x4 Tuck planche pompki na poręczach
4x15s Adv. Tuck Front lever
3x20s Adv. Tuck Back lever
3x4 Wejścia siłowe na drążek
4x15s L-hang
Czwartek:
Rozgrzewka taka sama.
5x3 pompki w staniu na rekach twarzą do ściany
3x4 Tuck planche pompki na poręczach
5x1 Negatywy na 1 ręce po 5sekund ( jeśli ktoś się zna na podciąganiu na 1 ręce to mógłby pomóc, aktualnie podniosę się maksymalnie z 40kg podchwytem)
4x6 s Half lay Back lever
4x15s L-hang
Nogi w poniedziałek i piątek:
10x4 Pistoletów z 6kg w ręce
3xmax wznosy łydki
W pozostałe dni się rozciągam i ćwicze nad mobilnością stawów
Przerwy z reguły to od 3 do 5 minut.
Ogólnie z przerwami redukuje się już jakieś 4 miesiące. Schudłem 6kg Od trzech tygodni waga nie maleje, zastanawiam się czy uciąć kalorii czy dodać bieganie np. po treningu nóg.
Oprócz tego prawie codziennie chodzę wieczorkiem popływać nad jezioro jakieś 20minut w jedna stronę i 20 minut w jeziorku. Wf w szkole nie liczę bo i tak na nich praktycznie nic nie robię. A i dieta jest praktycznie nie do zmiany bo mieszkam w internacie i to jest mój przykładowy jadłospis.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94920 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
osobiście zrezygnował bym z tego BCAA i kupił karnet na siłkę,nawet taki abyś mógł być te min 2 razy w tygodniu na treningu.
Jakie ci wyszło zapotrzebowanie kcal??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2875
Ale o to chodzi, że ja nie lubie ćwiczyć na siłowni. Zapotrzebowanie mi wyszło 3500kcal tylko że jak jem 3000kcal to tyje i to sporo. Zacząłem schodzić z 3000kcal do obecnego pułapu. Teraz nie stosuje żadnych suplementów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
3500kcal?
Podaj wiecej danych o sobie

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2875
Co mam jeszcze podać? Dodam jakieś zdjęcia.




Zmieniony przez - Myszon w dniu 2014-06-08 21:46:07





Zmieniony przez - Myszon w dniu 2014-06-08 21:47:03

Zmieniony przez - Myszon w dniu 2014-06-08 21:48:01




Zmieniony przez - Myszon w dniu 2014-06-08 21:48:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Jak wytniesz to chcesz być anorektykiem, czy jak ? Dołóż coś na siebie, jeszcze w takim wieku. Nie trzeba specjalnie kombinować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2875
Celem jest redukcja wagi. Chce zacząć dokładać mięśnia po zejściu do tego 10-12% BF.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
No ale ile ty masz tego fatu na sobie. Na moje spokojnie możesz dokładać. Masz 16 lat i to inna bajka, redukcja fatu nie będzie problemem a rosnąć będziesz jak na drożdżach. Wykorzystałbym ten wiek i pomoc tutaj obecnych . Zastanów się też dobrze czy koniecznie IF, czy tobie pasuje, znasz założenia itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2875
IF mi pasuje bo od 13.00 mam obiad a śniadanie nie jest dobre. W czasie przerw nie muszę jeść tylko mogę spisać prace domową czy coś.Zastanawiam sie jeszcze nad CKD zamiast IF. Teraz się trochę przęziebilem ale za tydzień wraca do domu i móglbym utrzymać CKD zamiast IF.

Zmieniony przez - Myszon w dniu 2014-06-09 11:22:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Powiedz mi w jakim celu CKD ? Masz 16 lat. Ułóż sobie dietę zbilansowaną i zacznij od podstaw. Temat bardziej nadaje się do działu "Junior".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Bejesz sie yebał z CKD, od razu IF + VLCD wyjdzie z Ciebie Mark Fitt czy jak mu tam. OMG

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Próba z IF

Następny temat

Poważniejsze podejscie do tematu,naprawa metabolizmu.

WHEY premium