SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 powodów dla których chcę być fit

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Jak dla mnie to na tym etapie i z takim kłopotem uporania się ze slodkim jabłka z ryżem i cynamonem jak najbardziejpolookaj sobie też w dziale Kuchnia, tam, są przepisy na różne smakołyki zastępujące słodkie....ja kiedyś kochałam słodycze, dzień bez batona dniem straconyma teraz moje białko waniliowo gruszkowe czasem przyprawia mnie o mdłości bo jest za słodkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
Gunia a jakiej firmy to białko? poszukuję bo mi się owoce leśne kończą A czytałam przepisy w kuchni na batony białkowe - mogą być tu dobrym rozwiązaniem na słodką przegryzkę, jak myślisz?

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
To tak jak moje czekoladowo-wiśniowe. Dodałam ostatnio do owsianki, to aż buzię wykręciło - swoją drogą to białko przypomina mi czekoladki z wiśniami w likierze, których nienawidzę. Ble, nie wiedziałam, że będzie takie nieciekawe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Szczerze mi ten baton nei wchodziłza słodki wyszedł

Iron horse białko mam, jak kupiłam to niebo w gębie,nawet na wodzie ma śmietankowy smak, ale teraz już za słodkie\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 501
Odnośnie białka - to ja początkująca - kupiłam któreś już z kolei Vitamin - shop 100% Whey Protein.dziś mam czekoladowe ale ciasteczkowy wymiata.500g 39zł u dystrybutora. Odnośnie słodkiego - dziś myślałam że nie wyrobię i zapodałam porcyjkę własnie wheya niestety na wodzie - jak się dowiedziałam że nabiał zatrzymuje wodę w tkance tł. a o tych batonach muszę poszukać przepisu.Jabłuszka zapowiadają się również apetycznie.mmmmmmmm

Ps.sernik na tym białku rewelacyjny.

Zmieniony przez - kapri28 w dniu 2011-12-01 15:09:35
...
Napisał(a)
Usunięty przez 4nn za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Usunięty przez 4nn za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez 4nn za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
...
Napisał(a)
Usunięty przez 4nn za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
...
Napisał(a)
Usunięty przez 4nn za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem, wychodzenie z głodówki

Następny temat

Ogłoszenia i informacje działu Ladies.SFD

WHEY premium