SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 powodów dla których chcę być fit

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 501
Ha i "ba"- No pewnie ze staram się dostosować i "wcześniej"troszkę cztalam ale teraz wole spędzić wolny czas na podaniu się na orbitreku niż psucia sobie oczu.zwłaszcza gdy na siłowni mam naprawdę profesjonalna opiekę.Zaj**istA pani instruktor-jak już wcześniej wspominałam ma za sobą liczne zwycięstwa w zawodach fitness i nie tylko,zna mnie i moje mozliwosci przed ciaza i obecnie...nie twierdze ze ciekawostki z forum są nieprzydatne!...np.o diecie sporo się dowiedziałam ale przeczytać TO WSZYCHO to godziny trzeba poświęcić,dni a nawet tygodnie.Nie będę już "zawracacgitary"paniom profesjonalistkom, kto będzie chciał mi coś podpowiedziec bezpośrednio to proszę o wpis.nie pozjadalam wszystkich rozumow ludzi.nad dieta cały czas pracuje i tak myśle ze jest lepiej jak było.

Dzisiaj się wazylam -67,8
Masakra jakaś!No ale może to wynik okresu, na który z utęsknieniem ;) czekalam haha!

Co do mięśni - udka po wczorajszym napier** zdrowo!nawet jak leze.zapomniałam się ponaciagac po treningu!byłam taaaka zmęczona.jakby cała energia uleciala z dymem albo z potem. A własnie!znacie COS co można zjesc zaraz po treningu-w szatni-po wypocinach?nie chodzi mi o suple.słyszałam ze najlepszy jest miód i banan ale tylko słyszałam -może znowu ktoś mi kity wciskal tymczasem idę jeszcze " w kimono" , czyli pospac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
Pisałaś że używasz słodzika.
Słyszałam że osoby które go spożywają później niestety zjadają jeszcze dodatkowe kcal. Naszego mózgu nie da się oszukać, rozróżni cukier od słodzika. Więc jednak lepiej go unikaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Miodzik i bananek po treningu? Jak nie wcinasz dużo białeczka w proszeczku, to możesz je sobie zrobić w szejkerku i zjeść do niego owocek

Na pewno napiszemy pościka jak będziemy miały jakieś pytanka, ale po co oczka psuć i czasik marnować

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 501
Kiedyś słodziłam 2łyżeczki białego cukru na kubek herbaty czy kawy, słodzik jest tylko formą przejściową w całkowitej rezygnacji ze słodzenia.Soków typu HORTEX itp. już nie piję, nawet zrezygnowałam z pepsi max która niby jest słodzona słodzikiem.nie wiem czy to podświadomość mi każe unikać tego typu uzależnień ale brak mi ochoty coraz bardziej na cukier.co mnie dziwi najbardziej - nie ciągnie mnie do czekolady - co jest dla mnie czymś szokującym gdyż od zawsze!!!!! - zjadałam w ciągu dnia coś CZEKOLADOWEGO - nawet w najmniejszej ilości.a teraz....NIC...mam kilka opakować tofifi w domu, rafaello, ptasie mleczko, czekoladki, snikersiki i nawet nie przeszkadza mi że leży to na moich oczach.nie ciągnie mnie wcale.zaczynam podziwiać swoją wytrwałość :D i zaparcie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 501
"Na pewno napiszemy pościka jak będziemy miały jakieś pytanka, ale po co oczka psuć i czasik marnować "czy mam tą odp. traktować jako złośliwość?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na zaparcia kiedyś reklamowali takie tabletki... Xenna chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 501
xenia nie działa wcale poza tym smak, zapach, konsystencja - WSZYSTKO DO DUPY - no prawie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O matko... Pisałaś, że podziwiasz swoje zaparcie. To ja napisałam, czym się zwalcza zaparcia. EOT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 501
haha!DOOOBRE!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 501
tak, dziś psuję sobie oczka i czytam sobie ciekawe artykuły i temAty na forum.nie jestem teraz na siłowni bo mam 2dz.okresu i...zakwasy - przyśrodkowy napier... mnie najbardziej - pozostałe części ciała ok...czyli dałam z nimi wczoraj d**py...nie to że teraz będę płakać że mała dziewczynka zrobiła sobie bubu i ma "ała" - dałabym sobie radę gdyby nie fakt że mam TE dni - poszłabym na saunę, popływać, pobiegać a tu dupa...próbowałam kilka x się rozciągać - darłam się przy tym jakby mnie zarzynali - extra uczucie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem, wychodzenie z głodówki

Następny temat

Ogłoszenia i informacje działu Ladies.SFD

WHEY premium