SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 powodów dla których chcę być fit

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ale wiesz, laskom chodzi o to, ze nie stosujac sie do zalecen opozniasz lub uniemozliwiasz uzyskanie zalozonych przez Ciebie i w miare szybkich efektow.
Nie jest latwo, nikt nie obiecuje, ze bedzie fajnie i bedzie mozna jesc rozne rzeczy, do ktorych bylysmy przyzwyczajone. Spojrz na Martucce, ona po porodzie dokonala rzeczy wlasiciwie niemozliwej, ale odbylo sie to kosztem wielkich wyrzeczen i ciezkiej pracy. Ja pamietam jej dziennik konkursowy i jak szla na impreze i wahala sie czy aby moze zjesc malego nalesnika z miesem.
Taki lajf, bedziesz sie krecic w kolko, do sylwetki sprzed ciazy mozesz nigdy nie dotrzec. A ze jestem w dobrym nastroju to powiem Ci, ze na podstawie wlasnego doswiadczenia, krece sie w kolko od dwoch lat wlasnie dlatego, ze nie dostosowalam sie do zalecen Izy (z tym, ze ja mam inne cialo i inne cele, ale wnioski te same).
Tak ze nie strzelaj fochow, nie probuj udowodnic bardzo doswiadczonym trenerkom, ze wiesz lepiej tylko podkul ogon i zaryzykuj (ja tez wiem lepiej, wiadomo i jakos nadal nie mam rzezby na udzie).
AMEN!

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 501
W tym sek ze nie wiem co robię zle......staram się miskę układać wg.informacji z innych dzienników.trening dobrany mam odpowiednio do formy i mozliwosci...wiec o co kaman???

Może zbyt pewnie COS napisałam i zle to zostało odebrane?aj dont nol!?

Obiad
Pieczony schab w migdalach
Brązowy ryż
Mizeria z jogurtem 0%
kompot bez cukru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jeżeli już prowadzisz dziennik, to niech to ma ręce i nogi.
Wypisuj regularnie jedzenie (www.potreningu.pl) oraz treningi. Co tydzień mierzenie.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Wydaje mi sie, ze o to kaman, ze na razie jedziesz (chodzi o miske) bez planu. Z reguly niedoswiadczone panny dostaja tu od moderatorek zalecenie co do BTW i sie ich trzymaja, publikujac codziennie zrzuty z dziennika zywieniowego oraz eliminujac potrawy, ktore w ich opinii redukcji nie sluza. W miare mozliwosci wlaczaja trening zalecony przez moderatorki.

Bez zrzutow nie wiemy ile kcal jesz, jakie proporcje BTW itp. To wbrew pozorom ma sens, bo kontrolujac kcal i BTW nauczysz sie o swoim ciele i bedziesz w stanie kontrolowac swoja redukcje w razie zastoju lub gdybys zdecydowala sie na trening silowy bedziesz wiedziala ile jesc, zeby sie nie zarznac etc.

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-11-27 14:28:26

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 501
Codzienne zrzuty posiłków bedą przynajmniej postaram się...trening mam od 3 tyg jak wcześniej pisałam.miarka tak jak piszecie raz na tydzień, fotki raz - dwa miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Obiecanki cacanki. Takie wypiski "co zjadłam" są bez sensu, bo może Ci się tylko wydawać, że zjadłaś tyle a tyle, a później okaże się że węgli masz 300. Wszystko do dziennika, jeśli nie masz wagi to na ilewazy.pl zaglądaj. Nie ma żadnej logiki - sorry za śmiałość, bo sama jestem nowicjuszką - jeśli cały czas "dalej sobie czas na ogarnięcie". Musi być konkretnie: pomiary w cm, konkretny zrzut miski. Co nam i Szefowym z tego, że poinformujesz nas o wszystkim złym co zrobiłaś. Że Andrzejki, że srerki, że nabiał, że danio. Fajnie, że nie zeżarłaś jeszcze tego toffifi i rafaello, ale nie zasłużyłaś jeszcze na medal z kartofla

Nie ma łatwo, ale trzeba walczyć, trzeba sie wysilić. Zamiast grać w pasjansa, pograj w dziennik żywieniowy

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak już dziewczyny mówiły, używaj dziennika, bo Twoje "menu" nic nikomu nie powie. Aha, i zamień /jogurt 0% na coś bardziej wartościowego.

Wrong... wszystko w porządku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
he

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
dzień dobroci

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
a o to chodzi. nieee, ja w losowe dni jestem mila, wiec rachunek prawdopodobienstwa jest po Twojej stronie Magdo

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem, wychodzenie z głodówki

Następny temat

Ogłoszenia i informacje działu Ladies.SFD

WHEY premium