SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 powodów dla których chcę być fit

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ja mam niezmierzone oceany spokoju i nie bede sie przypyerdalac, przeciez sobie szkodzisz, nie nam

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kapri28
boshe juz dajcie żyć a nie wieczna pretensja


Wg życzenia Proszę doradcow i inne osoby kompetentne o niewypowiadanie się w tym temacie; ze strony modow równiez masz spokój zapewniony.

Powodzenia w budowaniu sylwetki na parówkach i nabiale.

EOT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 501
nie o to mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
kapri28
boshe juz dajcie żyć a nie wieczna pretensja


Kapri, ale na co Ty liczysz, skoro z siebie dajesz praktycznie nic?
To forum sportowe, masz być twarda nie miętka. Też tak świrowałam, ale swoje zrozumiałam. Teraz Twoja kolej, jeśliu chcewsz, żeby ktoś Ci towarzyszył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 501
Oczywiście że chcę - po to się tu rejestrowałam - żeby mieć wsparcie i eliminować błędy - żywieniowe i ćwiczeniowe oraz zmienić tryb życia - na stałe.Ale ogólna wrogość daje mi do myślenia.Sory że to napisałam ale tak to wszystko odbieram - jestem bluzgana za swoją niewiedzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zjedz parówkę, popij mlekiem. Na deser ciacho.
Na zdrowie

I nie pyerdol, że szukasz pomocy.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To, kierwa, otwórz w końcu zalecane artykuły i poczytaj, a nie robisz z siebie ofiarę, na którą wszyscy (bezpodstawnie) nalatują. Wszystko masz tam wypisane jak krowie na granicy. Czego nie ogarniasz?


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-11-29 10:54:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
Ale to nie forum, gdzie prowadzi się zbłąkane owieczki za rączkę.
Zawsze można założyć konto na Vitalii. Dostałaś linki z konkretami, które od tego czasu miały być Twoimi podstawami, a nagle się okazuje, że jesz dziadostwo. To zwykłe marnowanie czasu, już nawet nie Szefowych, bo o tym nie wspominam, ale każdej z dziewczyn, które piszą raz po raz to samo, a Ty ciągle robisz te same błędy. Wiesz co możesz jeść, a czego nie.
więc albo zmieniasz nawyki, albo nie. Proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 501
Amstaff91
Ale to nie forum, gdzie prowadzi się zbłąkane owieczki za rączkę.
Zawsze można założyć konto na Vitalii. Dostałaś linki z konkretami, które od tego czasu miały być Twoimi podstawami, a nagle się okazuje, że jesz dziadostwo. To zwykłe marnowanie czasu, już nawet nie Szefowych, bo o tym nie wspominam, ale każdej z dziewczyn, które piszą raz po raz to samo, a Ty ciągle robisz te same błędy. Wiesz co możesz jeść, a czego nie.
więc albo zmieniasz nawyki, albo nie. Proste.


Dziękuję za tą odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
23-09 obli podala ci jak jesc ...jest koniec listopada


od tego czasu masz 4 miski ..to jakis zart......o treningu nie mowie

jesli chodzi o modow .....maja cierpliwosc ..ja bym ci trzasnela bana za lekcewarzenie cudzego czasu


btw ...myslalm ze to malolata a to pani kolo 30 ......
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem, wychodzenie z głodówki

Następny temat

Ogłoszenia i informacje działu Ladies.SFD

WHEY premium