SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 powodów dla których chcę być fit

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może to przykre co dziewczyny Ci piszą ale niestety taka jest prawda.Napisały dość ostro ale to dlatego żebyś może wzięła sobie ich rady do serca i jeśli tu jesteś to trzymała się zasad jakie tu panują.

Mnie te słowa dużo dały choć nie były skierowane bezpośrednio do mnie

Na razie żeby nie zaśmiecać poprosiłam o skasowanie mojego dziennika i wrócę tu jak zdołam się ogarnąć będę mieć czystą miskę .
To że nie prowadzę obecnie dziennika nie poddaję się i nadal walczę nad słabościami trenuję i wrócę jak będę naprawdę gotowa .
(I nie pójdę na zmarnowanie jak ktoś napisał)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 501
Może powinnam to samo zrobić?skoro wszyscy tracą czas przez wpisy do mnie?swoją droga gorszego dola nie miałam od roku chyba jak teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Ty nie łap dołów tylko do roboty
Wszystko się da tylko:
1. Trzeba spróbować (moi znajomi też żra syfy, mój luby przez pierwszy miesiąc mej diety podsuwał mi pod nos same słodkości, jadł i mówił"kochaaaanie może czekoladkę, może chipsa?"ja mu przez miesiąc skutecznie mówiłam albo "pyerdol sie albo nie wqrwiaj mnie albo spyerdalaj, po miesiącu przestal kusić)
2. Wyznaczyć sobie cel, powiesić foty na lodówce a obok jakiejś laski z super ciałem...jak ja tu przylazłam lubiłam swoje ciało, potem napatrzyłam się na Martę, Anię i Izę i wtedy mój cel się jasno wyłonił

Zaczniejsz jeść zdrowiej to i w głowie może Ci się poprzestawia w dobrą stronę....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 501
Wystarczy mi moje obecne zdjęcie - nie super laski a tlustej świni.tak, takie mam mniemanie o sobie.teraz.wyc mi się chce!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To Twój wybór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Wszyscy spokoj, ale juz

Kapri, wez sobie spokojnie to przemysl, daj na luz na chwile (bo dupa sie nie podniesie w ciagu 2 dni) - czego chcesz, czy jest to wykonalne, w jaki sposob chcesz to osiagnac i jakie przeszkody moga sie pojawic. Luz i dystans przede wszystkim. Od placzu i uzalania sie to sie prosta droga po slodycze, ale te wrzaski w tym watku tez chyba niewiele pomagaja.

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-11-30 17:33:01

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 501
Więc zacznę jeszcze x.Mimo że nie mam już takiego zapału jak wcześniej.Na siłowni trochę się poruszałam z ogólnego zastoju, o diecie nadal nie mam pojęcia więc poczytam trochę - tyle mogę powiedzieć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 501
1) Od jutra zacznę bardziej pilnować rozpiski B/T/W. wg.obliques - B 100/ T / W 130.
2) Nie tknę jogurtów - ograniczę do min. mleko
3) NIE TKNĘ PUSTYCH KALORII z ciast, słodyczy itd.
4) postaram się odłożyć słodzik, kawę, produkty przetworzone
5) więcej warzyw, mniej owoców - słodkich zwłaszcza - czyli banany również nie są wskazane?Różne rzeczy słyszałam na ich temat.Tak tylko pytam.
6) Nie wiem czy w moim przypadku powinnam ciągnąć trening mojej pani instruktor - podałam go wcześniej - czy ciągnąc na aerobach 3x w tyg.do tego 1x/tydz basen & trening z piłką w połogu - bez opir..lania.

Mam dosyć gadki o mojej tłustej dupie - mój facet mi tak powiedział - że się spasłam - dlatego tu jestem - no i WY.
Od września kg nic się nie zmieniły - był chwilowy spadek co wprawił mnie w anielski nastrój - ale to chyba była podpucha mojego organizmu - bo znowu mam 68kg.Jutro miałam mieć przymiarkę ale dam sobie spok.Bez sensu skoro widzę że bęben sterczy mi jak Giewont.Nie chcę się bardziej dołować.Do wakacji mam czas - daję sobie tyle czasu.

Poradźcie jedynie w kwestii banana i treningu.Na początek chyba starczy.

Dzięki

Zmieniony przez - kapri28 w dniu 2011-11-30 19:35:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Powinno sie spozywac max 25g fruktozy na dzien. Tu tabelka
https://www.sfd.pl/-t794215.html

2 srednie banany maja wg moich wyliczen okolo 25g fruktozy, wiec 1 banan najlepiej po treningu bylby ok.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 501
Dzięki -
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem, wychodzenie z głodówki

Następny temat

Ogłoszenia i informacje działu Ladies.SFD

WHEY premium