SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100 pompek

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 109930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
witam wszystkich! mam pytanko i nie wiem co sie ze mna dzieje bo po pompkach mnie boli kregosłup i nie wiem dlaczego jeszcze niedawno tak nie bylo;/ pojechalem nad morze i przyjechalm i zabralem sie za pompki i dupa juz 2 raz mi sie takie cos zdarzylo i nie wiem czy nie skonczyc z tym;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Przez net ciezko cos takiego zdiagnozowac idz do lekarza sportowego lub jakiegos od kosci czy stawow czy kreglarza. To nie jest normalne. Przy robieniu pompek kregoslup nie jest nadmiernie obciazony.
Na pewno lepiej nie rob tych pompek jak to jest jakis silny bol.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Jeeli ju chcecie robi pompki to zastanówcie sie po co.
Jezeli pod sztuki walki to wg mnie najlepszym rozwiazaniem sa krotkie pomki, bez pelnego wyprostu ramino. Chodzi o to zeby opuscic sie nisko i nagle, jak najszybciej wypchnac rece. Najwazniejszy jest ten pierwszy ruch, caly pic w tym zeby zrobic go jak najszybciej. Nie trzeba robic pomki do konca, chodzi tylko o ta "eksplozje" ruchu. Rece mozna trzymac blisko przy bokach, dlonie opieramynie na wysokosci barkow tylko troche nizej.
Swietne cwiczenie eksplozywnosci wg mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
na patencie sa takie pompki na tric
z dloni robisz trojkat tak, ze kciuki robia jeden bok a wskazujace dwa pozostale. tak na wysokosci mostka i mocne wypchniecie w gore

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1191
ja napisze tak jak ja kiedys robilem . Na poczatku robilem 30 wieczorem przed spadniem pozniej dokladalem ppo tygodniu po 5 i doszedlem do 60 ale pozniej przestalem bo teraz robie seriami po 30

Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko rzeczy trudniejsze do zdobycia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16525
ehh lol 100 pompek to nie jest dużo i łatwo to zrobić nie wiem o co tyle szumu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 195 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 905
nie wiem jak ty ale jak ja bym przed spaniem pompki robil to by to bylo nie "przed spaniem" tylko "przed lezeniem w lozku i probowaniem zasnac".
Cisnienie sie podnosi - nie powinno sie cwiczyc przed spaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
Moim zdaniem rób codziennie tyle pompek ile potrafisz a z dnia na dzien będziesz robić więcej javascript: test('');
javascript: test(''); A i jeszcze jedno proszę bardzo o odpowiedz
czy jak robie pompki do upadłego czyli że potem ręce itd. mnie strasznie bolą czy to nie szkodzi mięśniom????? bo za barzdzo nie wiem ponoć jeśli się tak robi to mięśnie się palą i zamiast powiększać to się kurczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 84 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3892
mam pytanko, chodzilem na karate 5 lat tam roilsimy w ****u pompek... w miare nauczylem się techniki robienia pompek... , 5 lat temu skonczylem chodzic , 2 lata pochodzilem do klubu plywackiego , ogolnie wyrobila mi sie sylwetka tylko chudy jestem troche :/
robie przed snem pompki i nie mgoe zasnac ^_^ ale to nie moj problem
problemem jest to ze jak robie pompki na plaskich dloniach bolą nadgarski, dlatego robie na 2 kostkach , tutaj pojawia sie gorszy problem niz ból nadgarstka, przy 20 - 30 pompce lapie mnie cos w rodzaju skórczu dłoni , wtedy przerywam serie , i nie moge otworzyc dloni lol :D musze se drugą pomoc ^^ co na to poradzic?
mam skonczone 15 lat teraz zaczynam 16
i jeszcze jedno pytanie, wiem ze nie na temat , jak myslicie , chodzenie na siłownie , bez odżywek ma jakikolwiek sens?
...
Napisał(a)
Usunięty przez kopt za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16525
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do trenerów BJJ

Następny temat

bjj i silownia <-- jaki trening?

WHEY premium