SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100 pompek

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 109928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
zyz... to kwestia odruchow, nerwow a nie sily wiec sie tym nie przejmuj. trzeba probowac. to tak jak z podciaganiem. na poczatku sporo osob podciagnie sie raz czy dwa a po tygodniu moga juz 8-9. Czyzby stali sie o tyle silniejsi? NIE! To jest wlasnie kwestia odpowiednich bodzcow, ktore wyrobia sie w miare prob i staran.

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
jak lepiej jest trenowac:przez miesiac intensywnie cwiczyc czy cwiczyc ciagle ale np 3 serie(do oporu) na tydzien?

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5286
pompeczki to najlepiej bylo by ze 2 razy na tydzien (a jeszcze dokladniej co 4 dni) chociaz to zalezy od intensywonsci treningu oraz regeneracji

pozdro Rafał

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1164
RafiX masz racje jesli chodzi o to intensywnosc treningow. Ja jak mam trening 4x w tygodniu to w kazdym treningu robie 4x po 50 papek i wyglada to tak ze zamiast coraz lepiej to jest coraz gorzej, coraz bardziej sie mecze przy tej samej ilosc papek, tak wiec pamietajcie o regeneracji

Pozdro

bkszw.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5286
dokladnie, nie na karzdym treningu trzeba robic pompki, raz katujemy pompeczki na nastepnym mozna sie popodciagac (tez sporo kobinacji z ulozeniem rak: nachwy, podchwyt, szeroko, wasko) na nastepnym mozna porobic przysaidy z kims na plecach (u nas ostatnio modne :D hehe) a co drugi trening brzuch.... to tak przykladowo :)

a tak offtopicowo: ile macie treningow w tygodniu ?

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
kurde u mnie tak z pompkami bylo.ostro pakowalem(robilem pompki) i tak kolo 45 juz d..a.nie chcialo isc dalej.moze przesadzilem??a jak bede robil np w niedziele 3 serie pompek to bedzie dawalo to jakies efekty?

treningi muay thai mam 2 razy w tygodniu:we wtotek i czwartek.
kiedys mialem 4 razy w tygodniu kickboxing

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Ja jak robilem na rekord to codziennie 4-5 serii do zalamania, i efekty byly tylko pozniej checi ucieklyJak cialo przyzwyczaja sie do wysilku to trzeba mu fundnac jeszcze wiekszy wysilek.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1413
a jak nie robi sie innych cwiczen na triceps i klate to mozna codziennie pompowac? obecnie robie 5 serii po 35 i to moj trening regenaracyjny-planuje na nim byc do nadhcodzacych swiat Wielkanocnych.wczesnie przez jakis miesiac mzoe poltora robilem co 2/3 dzien pompki(w podobnych ilosiach) francusie wyciskanie sztangielkami po 5 kg(5 serii po 15 na lape) ,pompki w podprze tylnym(4*20) oraz rozpietki (tymi sztangielkami)5*20.moge teraz jako dzioen w dzei npompowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2
czesc. ja to zaczelem robic pompki jak mialem jakies 11 lat- teraz mam 13... robie co wieczor 1 serie do upadlego:) ostatnio to wychodzi mi jakies 40-50.. potem przerwa jakies 60s i podnosze sie na drazku:) jakies 10 podniose sie(tylko to jest gruba rura a nie drazek.. strasznie ciezko sie podnosic..w szkole podnosze sie az do znudzenia..mysle ze z 30sie podniose:)teraz zlamalem lape i bedzie jakas przerwa z miesiac..;( ale znowu mysle ze znaczne sie w to bawic.. tylko moze z jakas technika? jak mozecie to cos doradzcie co by bylo najlepiej.. bo wczesniej to jak najwiecej robilem a teraz moze jakos inaczej..na silownie nie chodze ani zadne karate czy cos takiego bo nie ma w moim malym miastku takich rzeczy..:)

ghdfs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 477 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11381
Po co odświeżasz temat?

dane ziomka:
Suma Otrzym. Głosów
L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 0
Ostatnio aktywny 2005-05-08 16:45:42
Data rejestracji 2005-05-08
Abonament 2005-05-08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do trenerów BJJ

Następny temat

bjj i silownia <-- jaki trening?

WHEY premium