SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100 pompek

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 109932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 329
Jesli chodzi o pompki to wejdzcie sobie na strone www.100pompek.pl tam jest ladnie wszystko opisane

Semper paratus, fidelis, invicta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 325 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1214
Fajna strona:) Przeczytałem zrobiłem test i co :) Lipa bo wyciągłem 100 pomek:) hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 329
hehe no ja mam 80 ale jak zrobie stowke to wszystko podniose o 25 pompek i bedzie dalej rozwoj :)

Semper paratus, fidelis, invicta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 325 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1214
NIestety są inne priorytety niż same pompeczki . Tak to by mozna sie w to bawic:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 329
sa sa, tylko ze na pompki to przeznaczasz tak gora 15minut wiec nawet dla bardzo zapracowanego te 15minut moga zmienic co nie co w sylwetce i wytrzymalosci :)

Semper paratus, fidelis, invicta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 325 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1214
heh nie chodzi o minuty tylko o inne cykle treningowe o robienie formy budowanie szybkości starty itp. :)Nie mozna mieć wszystkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
wszystkiego nie można mieć ale można mieć wiele

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 329
proste zalezy od tego jakie priorytety......

Semper paratus, fidelis, invicta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 861
moj plan:
na poczatku robimy 20 pompek 30 sekund przery 15 30 sekund przeerwy 10 30 sekund przerwy 5 30 sekund przerwy na maxa
kazdy se uklada liczbe pompek do własnego zakresu fizycznego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja nigdy nie robiłem żadnego planu na pompki....kiedy pękła magiczna cyfra 100 kilo na płaskiej ....z ciekawości machnąłem sobie parę pompek i wyszła stówka ,z zapasem 20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do trenerów BJJ

Następny temat

bjj i silownia <-- jaki trening?

WHEY premium