SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100 pompek.pl

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 272
Witam chciał bym zapytać chyba o znany wszystkim osobą plan treningowy 100pompek.pl czy to działa?? czy codzienne pompki dadzą jakiś efekt czy może zaszkodzą??
Z góry dziekuję za wypowiedź!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1480
Mogą zaszkodzić, zależy w jakiej ilości ;D. Jeśli bd robił rozgrzewkę , i systematycznie to nwm. Ale może mięśnie się przyzwyczają. Powiem tak. Mój kumpel zaczął robić w wieku 22(obecnie ma 24) i robi po 300-400 narazie. A zaczynał od tego planu. Także naprawdę nwm :). Chociaż polecam gorąco. Jest wart wypocin i wgl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 272
Czyli są efekty jeśli chodzi o to że robi ich więcej a jeśli chodzi o wygląd?? jest widoczna zmiana??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1480
Tak są , wytrzymałość+siła noi wygląd. Kumpel ma mega 6 paczek xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 272
czyli ogólnie trening codziennie pompek wchodzi w gre ponieważ są niezłe efekty a co do drążka z tym samym programem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 272
a tak wogóle jeśli chodzi o biceps to lepszy był by expander czy drążek??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269
nie sluchaj go 100 pompek to gowno jakich malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1480
Tego nwm ://. Poczytaj , jest mnóstwo tematów o podobnym znaczeniu , tych samych pytaniach itp. Także nic trudnego! .:) Pozatym EDYTUJ POSTY!

True.. nie wiesz nie pisz ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269
ehh wiem o czym pisze ok? po 1 - cwiczysz 1 partie ciala po 2 - zly program nie bede tlumaczyl dlaczego, ale 90% ludzi na forum ci to potwierdzi ;] jesli chcesz cwiczyc cale cialo i miec efekty to polecam lafaya ( sam cwicze) , gimnastyke lub na poczatek mawashiego. pozdr. 100 pompek nie polecam ;d

tzn. mi pomogły bo na początku nie umialem pompek robić ale poprostu to źle ułożone wg. mnie (mieśnie mi wysiadały i wgl.)

przejrzyj sobie forum wątek 100 pompek juz byl poruszany nie raz i za każdym razem było pisane że lepiej tym nie ćwiczyć - przejrzyj sobie forum ;]

Zmieniony przez - True2TheGame w dniu 2012-08-13 11:27:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
potwierdzam, wszystkie plany typu 100pompek to gowno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
NIE POLECAM ! koniec

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ułożyć trening lafaya

Następny temat

Jak biegać i jaka diata?

WHEY premium