SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100 pompek.pl i zero efektów

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 108
witam zacząłem trening na stronie 100 pompek.pl w przedziale 21-25
na 4 dniu poprzestałem ponieważ zaczęły się wakacje i nie było czasu
podchodząc do testu zrobiłem 27 więc przeskoczyłem na 26-30
i 1 dzień bardzo ładnie mi poszedł ale 2 w ostatniej serii nie da rady zrobić ni jak max ile zrobiłem to 20 a trzeba minimum 23
i nie mogę tego przejść już z ponad tydzień . Przerwy robię 3 minutowe
ale przy ostatniej serii tak mnie napierdzielają całe ręce że nie idzie
choć zrobię te 18 czasami 20 nie wiem może za szybko żądam efektów ?
może przerwy robię zbyt długie np robić minutowe ale czuje że wtedy nawet nie doszedłbym do 3 serii a może ten plan jest do dupy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3400
Ten trening nie jest latwy, sam go robilem pare razy i nigdy nie doszedlem do konca. Jesli nie dasz rady zrobic danego dnia to zrob sobie dzien przerwy na nabranie sil i wroc o jeden dzien. I tak az do skutku.

Znalazł podziemny klub walki, on stał się jego domem.
Zamienił codzienny cug w martwy ciąg i ciężki worek.
To pierwsza z rund w starciu, by głód zmienić w nienawiść.
Wiedział, że tylko bóg i ból mogą go zbawić.
Tylko pot, krew i łzy czyściły jego organizm.
Potem nocleg, gdzie sny dręczyły jak omamy.
Życie nocne i syf wciągały swymi szponami,
lecz on sportem już żył, wiedział, że zda egzamin.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może mam taką rade na początek, jest skuteczna gdyż sam wykonywałem ten program. Zrób sobie max IDEALNYCH pompek, nie ważne czy to będzie 10 czy 15. Zacznij od tego ile zrobisz takich idealnych, powolnych, kulturystycznych pompek i wtedy wybierz przedział. Efekty będą murowane :) Bądź też tak jak ja miałem inne potrzeby, dlatego, że robiłem pompki bardziej na dynamikę pod kickboxing więc robiłem test maxymalnych jak najszybciej ale też starając się idealnie i wtedy robisz takim sposobem ciągle;)

Pamiętaj, technika czyni mistrza !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
robiłem ten trening, nie jest trudny, ale efektów raczej nie daje, przynajmniej dla mnie.
teraz robie po prostu pompki, stawiam sobie cel wieczore zrobić 100 pompek, najpierw robiłem 25x4, potem 40/30/30, potem 50/50 a teraz dochodze do 70/30, bez żadnych cudacznych planów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mariusz nie do konca jestem za! :D Sam na sobie tak wysoko nie doszedłem gdyż szkoda było odłożyć siłkę, ale mój kumpel planem doszedł pewnie z około 40 na 96 pompek naraz bodajże, więc efekty u niego mega. Siły mu też przyszło około 10 kg więcej na wycisku sztangi na prostej ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening bez angażowania nóg...

Następny temat

Trening na siłe łydek

WHEY premium