SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W domu do 100 pompek

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
Witam! Ćwiczę już jakiś czas lecz tak tylko od czasu do czasu. Teraz chce naprawdę coś osiągnąć i chciałbym zaciągnąć opinii ekspertów. Mam 18 lat 180 wzrostu 73 Kg wagi Max pompek zwykłych 40 Na drążku podciągnę się ze zwisu swobodnego 6 razy (wstyd) Ogólnie brzuszków na 30 sekund robię najwięcej w klasie 33, ale i tak mój brzuch jest płaski i w ogóle nie widać zarysów mięśni. Moim celem jest robienie 100 pompek na raz. I dobry wygląd brzucha i w miarę klaty (btw. Klate mam większą niż kumple którzy poważnie ćwiczą ale tylko dlatego, że jest trochę za tłusta. Przeglądając forum i trening domatora postanowiłem ułożyć następujący plan treningu. Pon, Srod, Piat 4x15-20 zwykłych pompek 4x15-20 pompek z nogami na podwyższeniu 4x 20 pompek przy ścianie 3x25 scyzoryki 3x 60sek nożyce Nie wiem właśnie jeżeli chciałbym dojść do 100 pompek na raz czy ten trening będzie dobry, czy dobrze by było mieć na plecach 5 kg obciążenia. Jaki odstęp między ćwiczeniami i seriami. Czy pompki przy ścianie są dobre czy może dać coś innego. Co robić w pozostałe dni. Czy można w te inne dni robić cos hantelkiem 8.5 kg czy lżejszym. Ile musiałbym trenować. Czy znacie jakieś dobre ćwiczenia z użyciem opasek 2.5 kg Czy po jakimś czasie powinienem zwiększyć ilość serii lub powtórzeń?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
tylko po co dochodzić do 100 pompek ???

Rozwiń plan o jakies dodatkowe ćwiczenia na pozostałe partie mięsni, a nie ćwicz tylko klatki i brzuch

Ps zajrzyj do treningu domatora

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
no j/w ja też tak kiedyś chciałem jak ty i potem musiałem nadrobić ćwiczenia na nogi bo miałem dużą klate i wogóle ręce a nóżki jak zapałki a te 100 pompek to chyba chcesz tylko umieć zrobić dla satysfakcji no nie że 100 umiesz zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
dawaj te pompy. nie pytaj się po co tylko dawaj.
mało jedz i rób dużo pompek. im będziesz lżejszy tym się lepiej na drążku będziesz podciągał

GiveMeHugInc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14043
w tym sporcie nie chodzi o zwykle pzreniesienia ciala z punku A do punku B . Jak zrobisz prawidlowo pomke czyt. ruszysz miesniami pirsiowymi to napewno nie zrobisz 100pompek.!

****************************

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na wyskok

Następny temat

Dolna partia miesni brzucha ;]

WHEY premium