SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100 m a kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takie pytanie biegam od ponad pół roku i chciałbym poprawić swoją szybkość, bo przez nią leże myślałem nad kupnem jakiejś kreatyny , ale takiej by nie za mocno mi szło w mase (tłuszcz)
I jeszcze jedne pytanie o kreatynie pisze , że zamienia tkanke tłuszczową w mięśnia to jakbym ostro trenował te partie gdzie mam troche sadełka to by tam potem były mięśnia ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3583
nie wiem gdzie wyczytales cos takiego ze kretka zamienia tluszcz na miesien ale uwierz- to nie jest prawda poniewaz fizycznie nie jest to mozliwe przez zaden czynnik

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli kretka daje tłuszcz ??? bo jest jeszcze TCM ale nie wiem czym sie różni od mono

Zmieniony przez - Dudek91 w dniu 2008-03-08 22:56:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
to jest tylko chwyt marketingowy

A co kreatyna Ci da (czy tłuszcz, czy mięśnie czy może siłę i szybkość) zależy od diety i treningów.


Mono - to monohydrat kreatyny
TCM - jabłczan kreatyny

Różnią się cząsteczką przyłączoną do cząsteczki kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jak ćwicze biegi i troche na siłowni i mam ujemny bilans kaloryczny to będą mięśnia zamiast tłuszczu ? i jak byście mogli to doradzcie mi jaką kreatyne najlepiej kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1161
A ja mam podobne pytanie.... Teraz biore Cell Pump+HMB+Białko+Thermo speed to ok 15 dzien... Dzis chciałem pobiegac troche w piłke (tak kolo 1,5godz) i mam pytanie czy dozwolony jest taki wysiłek na kreatynie ? Zjem sobie posiłek tak jak przed treningiem i zaraz przed meczem wezme HMB+thermo speed, w trakcie carbo i po meczu HMB i carbo.... i za jakies poł godzinki pozadny posiłek i białko... co o tym sadzicie prosze o odpowiedz pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
ale kreatyna nie spali tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
kreatyna sprawia, ze mięśnie mogą pracować dłużej i z większa siłą. Natomiast nie spala tłuszczu i nie poprawia wydolności tlenowej

zarówno przy biegu na 100m jak i przy grze w piłke powinna być widoczna poprawa wyników, przy czym nie polecam mono ponieważ mięśnie ciągną wodę co wiąże się ze wzrostem wagi i możliwością pogorszenia dynamiki oraz motoryki ruchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
te 3-4 kilo to motoryki bardzo nie pogorsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
to zalezy...jesli ciagle bedzie trenowal to raczej nie odczuje, aczkolwiek lepiej miec te 4 kg mniej wody w sobie :-]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mogę...?

Następny temat

BCAA - dawkowanie

WHEY premium