SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100 kg na klatke

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1299
Witam,
Chciałem się spytać ile musieliście ćwiczyć na siłce, żeby wycisnąć na klatę 100kg, w jakim wieku wtedy zaczynaliscie i jakim planem cwiczyliscie?
Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
ja cwiczylem tydzien i dalem rade wyciagnac 100, ale to chyba dzieki pomocy boga

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
pytanie z dupy, kazdy jest inny kazdy zaczyna z innego pulapu,jeden z 80kg a 2 z 50kg,jeden ma diete 2 nie, sa rozne plany rozne organizmy etc, wiec jak mozna co kolwiek pisac na ten temat, jesli taki wolny temat to dzial po silowni o silowni.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
To ile wyciśniesz zależy od tylu czynników że szkoda gadać więc lepiej bierz sie zaq mieche a nie pierdlisz glupoty na forum

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2448
racja . Kazdy ma inna genetyke . Jesli wczesniej cos cwiczyles i miales fdoczynienia ze sportem to wiadomo ze będzie łatwiej Ci dojsc i szybciej do wyciskania 100 kg na kalte niz zaczynac od 0 . Na to pytanie nie ma odpowiedzi . Wiec idz cwicz i kiedys wwycisniesz

This is heavy duty. This is Animal. Can you handle it ?
SŁUPSK !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 218 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3010
w 8 miechów wskoczyłem z 35 kg na 70. Chociaż i 80 x1 podniosę
najlepsze jest to ze przychodzi koleś którego 1 raz widzę na siłce, typowy tzw "suchar" a tu *** 110. No i weź się nie zdołuj

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 104
To róznie jest nie ktorzy po krótkim czasie podniosą 90kg a nie którzy troche dłuzej im to zajmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
Ja jak przyszedlem na silke wazylem 64kilo na 180wz, mialem 16 lat.
Na serie robilem sztanga 20 ^_^, na raz nie moglem 27 wypchnac z podstawek. Teraz 8 miesiecy pozniej, lat 17, 1 cykl na mono , dieta na mase, i 85 na raz, serie 60-65-70 (12-8-6). Na poczatku szybko idzie, teraz zaczyna sie problem^
Teraz mam 4kilo gainera, zrobie cykl z mono i mam nadzieje 95 dobić ;]

Zmieniony przez - Pepin90 w dniu 2008-07-27 11:07:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
zaczynałem od 50kg, teraz 1x80kg, i nic, ani drgie, :P ćwiczę rok, mój wynik się raczej szybko nie polepszy bo zamieniłem teraz sztangę na hantle i nie mam zamiaru brac supli :P

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
zaczynałem od 45kg ćwiczę 8miechów wyciskam raz 80kg teraz koksuje, sie zobaczy w jakim odstępie czasowym od teraz uda się wyrwać setke

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1299
Dzięki wielkie wszystkim;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myslicie?

Następny temat

plan na mase do poprway czy ideal?? :)

WHEY premium