SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100 PROBEK UNIVERSAL STORM I UNIVERSAL SHOCK THERAPY ROZDANE!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
tak jak Czarny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283

widze, znowu rozne przekrety, etc. jak to bylo w przypadku sampli syntraxa (nowe konta, paczki dla znajomych , itd.)

niektorzy to się tak podniecają tymi PRÓBKAMI jakby mieli urosnąć na nich 10kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
moja paczuszka przyszła...dzisiaj stestuje ten oto specyfik :] najbardziej mnie ciekawi Shock :PPP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14215
do mnie wlasnie doszlo
dziekuje organizatorowi
wielkie thx za gazete :)

...:marrakech adventure:...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 800 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10076
shock ma w sobie caffeine?
bo nie wiem ile mg kofy wziąść do efi, jeśli shock ma w sobie kofeinę

FACET BEZ BRZUCHA LEPIEJ RUCHA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 727 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4863
do mnei nei doszlo jeszcze...

p.s
nie rozumiem czemu nie dopuszczacie myslize pod jednym adresem mzoe mieszkac dwoch forumowiczow....., troche bzdura zeby zakladac specjalnie dla probki konta dodatkowe...... ktos tak robil?? bo sens by to mailo chba tlyko jakby z 50 kont zaladowal a toc hyba nei jest trudne do wykrycia

...::::::...

< have no fEAR >

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 156 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8196
Mi doszlo dzis
Dzieki!

I otworzyły się Bramy Valhalli i stanął on jak bohater...bo nim jest:(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
malisz Fitness Authority
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 574 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7282
Panowie ci co otrzymali przesylki czekamy na wasze opinie! milego treningu zycze!

OFICJALNY DYSTRYBUTOR ODŻYWEK I SUPLEMENTÓW FA
Universal,MuscleTech,PVL,EFX,Premium,Sports One,Vitargo
Info: PM lub GG 2991831,e-mail: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
locaj85 - to malo wiesz
tutaj czasami jak cos za darmo jest rozdawane, to niektore osoby potrafią z pomocą innych lub samemu po 5 kont zalozyc nowych byleby miec 2 sample, lub 3 probki wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
Dzisiaj przetestowałem owe dwie próbki czyli Storm i ShockTherapy
Zacznę od Shock'a...smak dobry nie jest czuć posmak tego "drinku" ale smakuje jak jakiś lek...działanie na treningu- nie odczułem jakiegoś wielkiego pobudzenia czy energii ogólnie tylko nie czułem zmęczenia, oczy miałem "szeroko" otwarte ogólnie to powiem ze lepsze samopoczucie było ale nic nadzwyczajnego za taką cene jakby trzeba było zapłacic
STORM
W smaq zaj****ty no czarne winogrono jest wpadniałe, lecz jego działanie raczej ciężko odczuć po jednej dawce :]

Ogólnie oceniam te oba produkty na malutki plusik...Bardziej polecam Storma co do jego działania nie moge się wypowiedzieć ale smak ma extra
^)^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl

Następny temat

Czy po kreatynie mogą boleć mięśnie ?

WHEY premium