SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100 PROBEK UNIVERSAL STORM I UNIVERSAL SHOCK THERAPY ROZDANE!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 311
shock - smak ok, dosc ostry, na treningu czulem sie jakos inaczej, pobudzony, zadowolony i nie zmeczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
dzis zjadlem te dwa suple

shock - smak super
na treningu fajne pobudzenie.odczulem po 40min
storm - trudno cokolwiek powiedziec.kwaśny

ale z góry moge powiedziec,ze jak universal bedzie robil test tych produktow to ja bardzo chetnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10538
Shock-zero poweru,tylko podniesione cisnienie i dziwnie sie czułem-wcale mi to nie poprawilo samopoczucia...nie wiem dlaczego bo jak czytam to widze ze wiekszosc zadowolona, natomiast kilka godzin po złapalem niezlego doła...tak jak na zjezdzie po pewnej pobudzajacej substancji,
strom-w sumie po jednej dawce trudno powiedziec

Czy ktos mial tez takiego dało po Shocku?bo to troche dziwne, dodam ze nie mam zadnych problemow z cisnieniem,nawet moge napisac ze mam bardzo niskie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 968
"natomiast kilka godzin po złapalem niezlego doła...tak jak na zjezdzie po pewnej pobudzajacej substancji"
jak przestaniesz ćpać to może bedziesz miallepsze efekty....nie tylko po tych suplach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10538
Daj spokoj,nie cpam to po pierwsze i nigdy tego nie robilem, natomiast koles ktory mnie zobaczył i opisalem mu swoj stan powiedzial ze objawy sa takie jak po fecie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
malisz podbij do mnie na gg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 410 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4791
No i zmieszałem z wodą Storma i shocka - smakowa tragedia.
Ale kop zdrowy,długo sie przekręcałem jeszcze z boku na bok, po zaaplikowaniu ok 20 tej.

Musicie od siebie wymagać ,nawet gdyby inni od was nie wymagali.
http://www.sfd.pl/temat254819/
Najgorsze smaki supli
http://www.sfd.pl/temat258906/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
a mi smakowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja nie dostałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 407
Czy możesz napisać jak już się zgłosi te pierwsze sto osób, czy już się zgłosili, czy jeszcze jest czas. Troche puźnawo zajrzałem, a oferta jest... kusząca :p. Jak będziesz pisał kiedy się wyczerpie limit osób, to będziesz miał przynajmniej pewność, że nikt Ci w tej sprawie nie napisze za pół roku :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl

Następny temat

Czy po kreatynie mogą boleć mięśnie ?

WHEY premium