SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100 PROBEK UNIVERSAL STORM I UNIVERSAL SHOCK THERAPY ROZDANE!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 410 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4791
Ja jeszcze nie dostałem , a przypuszczam jedno ,że przed roznoszeniem nasz listonosz Shocka pierdyknął i z robótką pozostałą sie pół godziny uwinął
Pozdrawiam
Darek

Musicie od siebie wymagać ,nawet gdyby inni od was nie wymagali.
http://www.sfd.pl/temat254819/
Najgorsze smaki supli
http://www.sfd.pl/temat258906/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Przed chwilą doszło Jutro stestuje bo dziś nie mam trening i napisze moje odczucia

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470268
nie chce za bardzo cukierkować ale shocka odczułem bardzo mocno

pobudził mnie na maksa

na treningu zrobiłem życiówke w serii na klate mimo że to było w ostatniej serii na dużym zmęczeniu

a było tak:
135kg/4/4/4 a w ostatniej poleciałem na 6 ruchów i poszło ładnie jest moc. Wczoraj oblewałem prawko i troche się "skułem" i myślałem że będzie kiszka... ale było wybornie.

Może troche i placebo zadziałało... nie wiem

smak -> jak inni pisali guma ale dobra guma

Storma nie długo łykne i jeszcze napisze jaki smak bo efektów po 1 porcji nie będzie

Pozdro

gdyby schok był tańszy to bym się skusił, jako pobudzacz bardzo dobrze działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Ja rowniez stestowalem probki. Przed Shock - smak mi bardzo spasował, na treningu bylem nie tyle pobudzony co skoncentrowany tylko i wylacznie na zrobieniu sesji w 101% - fajne uczucie. Storm po treningu poszedł, smak jak wino nie koniecznie najwyzeszej polki

Ogolnie widac ze produkty dobre, choc wiele nie da sie z takich probeczek wyciagnac.

Dziex i pozdrawiam.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16252
Witam,
jako, ze kilka dni temu skończylem cykl oparty na produktach BSN tj. cell mass i no-explode (podobnych do storma i shocka) sprobuje je porownac.
Najpierw stacki:
Zarowno cell mass jak i storm grepe. W smaku lepszy cell mass, storm dla mnie ma za mocny aromat, jak juz testerzy zauwazyli takie troche tanie wino- ale tez da sie wypic... Rozpuszcza sie za to chyba lepiej niz produkt BSN-u. To tyle odnosnie stackow..., bo co innego mozna napisac po jednej probce.
Jezeli zas chodzi o boostery, to na poczatku napisze swoje odczucia o tych produktach w ogole.
Ostatni dzien kiedy bralem no-explode to byt wtorek a w srode (juz bez) mialem najgorszy trening od dlugiego czasu...
Nic sie na tym treningu nie kleilo, ledwo dotrwalem do konca. Wniosek dla mnie, ze no-explode dzialal.
Wczoraj mialem day off a dzis testowalem shocka. Wrazenia jak najbardziej pozytywne, trening nadzwyczaj udany. W smaku oba produkty (punch) jak dla mnie nie za bardzo... Shock chyba troche lepszy nie bylo po nim przynajmniej gorzkiego posmaku przez jakis czas, ktory mialem w ustach po no-explode... Jednak najwazniejsze jest dzialanie, a te duzo lepsze wywolal u mnie shock. Mimo, ze tylko jedna porcja (no-explode dawalem 2) dalo sie go odczuc, produkt warty plecenia.
Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
malisz Fitness Authority
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 574 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7282
Marian 87. zawsze mozesz sobie wziasc Shocka na dwoch bedzie taniej a w opakowaniu jest 50 porcji to sporo, bo bierzesz tylko w dni treningowe czyli trenujac 4x/tydzien starczy na 3 miesiace!!! biarac na dwoch na 1,5 miesiaca tez kawal czasu

OFICJALNY DYSTRYBUTOR ODŻYWEK I SUPLEMENTÓW FA
Universal,MuscleTech,PVL,EFX,Premium,Sports One,Vitargo
Info: PM lub GG 2991831,e-mail: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
malisz,czyli jak mam wysokie ciśnienie tętnicze,to moge nie czuć tego powera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
malisz Fitness Authority
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 574 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7282
Dokladnie to nie wiem, niejestem lekarzem ale moj znajomy ma wysokie cisnienie i mu Shock nie pasuje, nie wiem czy poprostu na niego nie dziala i akurat ma wysokie cisnienie czy dotyczy to wszystkich osob z podwyzszonym cisnieniem

Od niedawna jest tez dostepny Storm o smaku FRUIT PUNCH takze jesli komus nie smakuje GRAPE nie ma problemu :)



Zmieniony przez - malisz w dniu 2006-01-27 18:44:21

OFICJALNY DYSTRYBUTOR ODŻYWEK I SUPLEMENTÓW FA
Universal,MuscleTech,PVL,EFX,Premium,Sports One,Vitargo
Info: PM lub GG 2991831,e-mail: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
ja ciągle czekam a przesyłki jeszcze nie otrzymałem zresztą do mnie zawsze paczki przychodzą z ogromnym opóźnieniem, może w poniedziałek będę już miał możliwość oceny

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470268
co do storma to tak jak inni pierwsze skojarzenie tanie wino

ale co tam jak będzie zastrzyk gotówki to może się skusze

narazie zbieram na XP bo kasy ni ma
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl

Następny temat

Czy po kreatynie mogą boleć mięśnie ?

WHEY premium