SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1.45 - 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 106
Witam, mam pytanko :) klata - tric godzine 45 a nawet dwie godziny, barki godzina + nogi, plecy - bic godzina 45, czy to za duzo czy akurat ?? co myslicie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 999 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4771
za duzo, ja klate,bica,trica,łydki i brzuch robie w 1,5-2godziny góra. Nogi+barki - 1,5 i plecy+ramiona-godzina.

Siódmego dnia Bóg stworzył siłownie i wiedział, że to było dobre...

http://www.sfd.pl/siłownia_cziken_xl-t545712.html
http://www.sfd.pl/obliczanie_swojego_max_wyciśniecia-t465818.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
a po ile ćwiczeń robisz na partie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
za dużo

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 106
lawaka plaska i skos, wyciskanie sztangielek plasko i skos, rozpietki a tric trzy cwiczenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Napisz ile robisz serii, powtorzen, jakie robisz przerwy miedzy seriami, 1:45-2h to duzo za duzo.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
DZIADKI CO PRZYCHODZĄ POROZMAWIAC NIE RAZ CHWALĄ SIĘ ŻE SPĘDZAJA NA SIŁCE 3 GODZINY.

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
czas nie jest wyznacznikiem objętości czy intensywności treningu, jak robisz długie przerwy to i pod pół dnia dobijesz

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
u mnie zalezy od samopoczucia jak lepsze to trening 60-70m , jak gorsze to 90-100m roznie bywa no i od obciazen, jak wchodze na wieksze % CM to automatycznie dlugie przerwy , nawet do 10minut

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Nie wyobrazam sobie zebym mial miec przerwe ktora trwa 10min. Gdy cwicze na duzym ciezarze, przerwy nie sa dluzsze niz 4min. Gdy ten ciezar jest mniejszy, przerwe sa w granicach 2min. Nie mozna robic dlugich przerw miedzy seriami, oczywiscie w zaleznosci od tego jaki mamy cel treningowy. No ale nie przesadzajmy. Cwiczac klatke i triceps 2h, przesada.

Zmieniony przez - gothmori09 w dniu 2012-01-17 16:14:48

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
'Nie mozna robic dlugich przerw miedzy seriami' dlaczego ? siedze sobie cieplutko ubrany i odpoczywam przed kolejnym bojem

cwicze pod TS wyglad mnie nie interesuje

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2012-01-17 16:57:10

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 226 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6158
ja tam mam przewidziane wlasciwie na kazda partie po 3 cwiczenia po 5 serii i okolo 8-10 powtorzen.
jak cwicze np klatke i triceps to tez mi schodzi kolo 2 godzin, przerwy miedzy seriami okolo 1.30, miedzy cwiczeniami kolo 3-5 minut no i miedzy partiami tez z 5 minut, wiadomo czasem sie czlowiek zagada i przesiedzi ta minute czy dwie wiecej niz powinien, ale tak na prawde to myslicie ze na przelomie powiedzmy jednego roku wiele to zmieni ze odpoczywacie nie 2 minuty a 2.30 ? o ile nie jestescie PRO i nie startujecie nigdzie to raczej nie ma sensu siedziec ze stoperem w reku, przygotowanym do kolejnej serii co do sekundy, takie jest moje zdanie, pozdrawiam :)

Raz Dwa Pięc Siedem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa/Redukcja

Następny temat

odżywka białkowa

WHEY premium