SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog]Koniu - powrót syna marnotrawnego %)- fota str81.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147072

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4758
wyszedłem na osiedle, nie mam na browara, reprezentuję biedę" to nie mój typ muzyki.
nie rozumiesz jego przekazu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2656
A jaki ty widzisz tam przekaz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208483
Do spamu z takimi dyskusjami, bo to nie jest blog o przesłaniu, jakie niosą w sobie utwory Peji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6587
Koniu gdzie są kolejne wypiski ? chyba gdzieś mocno przybalowałeś, że nic nie piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Miałem przeprowadzkę, nie mam jeszcze neta - załatwiam,
teraz jestem w Wawie na kursie instruktoskim.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-03-15 21:41:24

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9052
w konia walisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
w konia walisz?
właśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Masa - mini podsumowanie

Cześć.
Pod dłuższej, niejako przymusowej przerwie od treningów i diety, powoli wracam, jednak z masy planowanej do końca kwietnia nic już nie wyjdzie, dlatego małe podsumowanie – dwie najświeższe fotki, których do dziennika nie wrzucałem:









Wymiarów, wagi itd. nie znam – ale spadł tłuszcz, w lustrze wszystko większe niż na początku, patrząc na fotki – wg mnie jest lepiej niż rok temu, także jestem zadowolony.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Tydzień 1 - dzień 2

Zaproponowano mi treningi z reprezentacją UG w trójboju, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Tydzień 1 robienia siły, przy okazji będę próbował redukować, zobaczymy co wyjdzie.

Od dwóch tygodni kursuję na trasie Sopot-Gdańsk-Warszawa, bez chwili wytchnienia -

Poniedziałek zajęcia do 19, we wtorek do 17 + trening sekcji trójboju do 20, środa...jedyny dzień kiedy mam chwilę odetchnąć, czwartek do 16 + trójbój do 20, chwila na prysznic i trzeba lecieć o 23 na pociąg do Warszawy, piątek – odsypianie podróży, kolejne godziny w tramwaju, wykłady, nauka na poniedziałek, sobota – tramwaj, ćwiczenia, tramwaj, nauka, niedziela – nauka, tramwaj, ćwiczenia, tramwaj, pociąg do 4 rano, poniedziałek...

DIETA:

Ostatnie kilak tygodni jadłem przeważnie zupki chińskie, gorące kubki, kiśle, chipsy salami etc.
Powoli staram się to ogarnąć, od weekendu coś tam gotuję, niekoniecznie na razie na sportowo.
Mój faworyt od wczoraj:







TRENING:

Podciąganie na drążku młotkowo x2
Martwy ciąg 70kg, 100kg, 110kg, 130kg, 150kg
Podciąganie na drążku szeroko x2
Push Press 50kg, 60kg, 70kg
Przysiady głębokie 90kg, 110kg, 110kg

Komentarz:

Po przerwie, w trakcie choroby, więc trening lekki, bez liczenia powtórzeń, każda seria ze sporym zapasem.
Siady/powrót do starych maksów prawdopodobnie będą priorytetem na najbliższe tygodnie.


pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-03-26 13:39:15

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to "suchych szczurow" nie dokonczysz? chociaz "suchy" to juz nie jestes
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan Trenigu (Hantle)

Następny temat

wieksza siła w rękach

WHEY premium