SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na stepie - spalanie tkanki tłuszczowej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 49
Witam,
potrzebuję rady odnośnie trenowania. Chciałabym spalić tłuszcz z dolnej partii brzucha wiem że nie ma na to złotego środka - jednego ćwiczenia. Myślałam żeby znaleźć jakiś trening aerobowy na youtube jednak wszystkie są dość szybkie - a ja dopiero zaczynam, na to przyjdzie jeszcze czas. Ogólnie trening zaczynam od rozgrzewki i 40 minut szybkiego marszu na bieżni do tego chciałabym ćwiczyć w miarę możliwości na stepie ok 20-30 min. Stąd moje pytanie.
Zastanawiam się czy samo wychodzenie i wchodzenie na step z wymachami rąk ew. ciężarkami również angażuje wszystkie partie ciała?
Z góry dziękuje za pomoc i odpowiedź!
Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
Paatik Pani tu zostaje , my już pokierujemy na właściwe tory
... loty ?


Zmieniony przez - KEBUL74 w dniu 2019-10-01 09:32:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 545 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4599
Tak jak sama powiedziałaś:)
Tłuszcz znika z całego ciała, nie z konkretnego miejsca. Myślę, że najbardziej optymalny będzie trening siłowy. Pewnie ciężarki na stepie w jakiś sposób zaangażują pozostałe mięśnie ( nie wszystkie) natomiast nie będzie to efektywne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 49
B$K
Tak jak sama powiedziałaś:)
Tłuszcz znika z całego ciała, nie z konkretnego miejsca. Myślę, że najbardziej optymalny będzie trening siłowy. Pewnie ciężarki na stepie w jakiś sposób zaangażują pozostałe mięśnie ( nie wszystkie) natomiast nie będzie to efektywne


Zastanawiałam się właśnie ;) myślałam jednak że podnoszenie nóg wychodząc na step jednak coś tam pomoże na ten dolny tłuszcz na brzuchu ;) W takim razie może polecisz coś konkretnego może jakiś link dla początkujących? robię trzy ćwiczenia z A6W ale nie wiem czy to ma sens ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie ma ćwiczeń na spalanie tylko brzucha, step 20 min wg mnie nie ma sensu, można ciekawsze ćwiczenia porobić. Step moze być jednym z nich ale ok 5 minut.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 49
Myślę że w odpowiednim tempie ćwiczenia na stepie są jak aerobic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 49
Ale czy aerobic pomoże stopić tłuszcz? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Napiszę tak, chodzą dziewczyny na ten aerobic i chodzą i żadnych zmian nie ma.

ODpowednia dieta, aktywnść fizyczna i będzie ok .

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 49
Dietę mam ;) haha zauważyłam że chodzą na aerobic w większości w miarę szczupłe kobiety więc może właśnie dlatego nie ma zmian ? ćwiczą żeby podtrzymać figurę ? ;) Oprócz bieżni, A6W i ćwiczeń na klatkę piersiową z ciężarkami chciałabym coś jeszcze robić - spróbuję tego aerobicu w domu na miesiąc.. jak nie będzie żadnych zmian to znaczy że to prawda ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 49
I poczytam o tych ćwiczeniach siłowych, pooglądam żeby coś urozmaicić ;) zobaczymy może jakaś kobieta się jeszcze udzieli w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33078 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Hej, w kształtowaniu sylwetki najlepiej sprawdza się trening siłowy ( oporowy ) bez takich treningów tylko będziesz chudnąc co w finale może nie być tak ładne jak po pwrowadzeniu treningu siłowego który spowoduje że sylwetka prócz utraty tłuszczu nabierze też ladnych kształtów ( ujędrni się) .

Obowiązkowo wywal z planu A6W
Wstaw swoją diete w tej formie http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

bo jedzenie jest najwazniejsze na tym etapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 545 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4599
W postach podwieszonych zapewne znajdziesz przykładowe plany treningowe, masz również informacje w całym dziale Ladies
Niech ktoś się tu jeszcze odezwie, ale z tego co się orientuję to a6w szkodzi na kręgosłup i jest strasznie nudne. Są lepsze ćwiczenia na rozbudowę mięśni brzucha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening AB do oceny

Następny temat

Prosba o ocene planu

WHEY premium