SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na siłe

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32226

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1307


Mam taką ławeczke do podnoszenia. Chce na niej poprawić siłe. Jakie ćwiczenia proponujecie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1307
Mnie to też wkurza że nagle od wyciskania uszkodze sobie stawy w łokciach itp. Mój kumpel zaczął od 1 klay gimnazjum siłownie i nigdy nie miał żadnej kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1307
Moje dane 14 lat, 182 cm, 56 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Jaki masz staż. Domyslam się z pytania, że dopiero zaczynasz przygodę z siłownią. Polecam na początku wprowadzic trening przygotowawczy, nastepnie troszke zrobić masy a następnie dopiero wziaść sie za siłe. Nie napisałeś także o jaka siłę ci chodzi (wyciskanie na płaskiej, trójbój siłowy, czy ogólna para)

Pozdro!

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Napisałem zanim podałeś dane. 14 lat to zdecydowanie za mało na treningi na siłe, stawy mogą nie wytrzymac, a w dodatku rosniesz.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
wedlug mnie chlopak jest za mlody na robienie sily! Poki co jedynie wytrzymalosc moze robic.

Zmieniony przez - Thiago2 w dniu 2006-11-05 11:22:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 374
[https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564] 
zacznij od tego

Gdyby Pudzin koksował to by przed pankiem nie uciekał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1307
Chciałbym podnosić gdzieś z 60 kg na nogi i tyle samo wyciskać na klate. Mój kumpel ma 15 lat i podnosi na tej ławeczce 70 kg na nogi i 75 wyciska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
możesz napisać gdzie ją i za ile $$ kupiłeś ;>

****Jestem Tuu****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1307
Kupiłem ją chyba za 300 złotych na allegro. Złe dla kręgosłupa w moim wieku są ćwiczenia na stojąco, a mi chodzi obudownie siły tylko i wyłącznie na tej ławeczce!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Czytaj dokładnie to co ci napisali. "Stawy moga nie wytrzymać". Stawy masz też m.in. w łokciach więc jak chcesz ćwiczyć w Twoim wieku to na poczatek ogólnorozwojowo, a potem lekko możesz się bawić z siłownią tak do 16-17 lat. Zresztą nawet wtedy martwy musisz odżucić. Ja bym na Twoim miejscu jeszcze poczekał 2 latka, a w tym czasie chodził na basen, uprawiał jakieś gry zespołowe i ogółem dużo się ruszał

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1307
NIEWSKAZANE JEST DLA OSÓB MŁODYCH:

* Trenowanie na dużych ciężarach (czyli trening "na siłę": duże ciężary, mało powtórzeń zdecydowanie odpada!),
* Wykonywanie ćwiczeń typu "martwy ciąg",
* Wykonywanie ćwiczeń na stojąco (kręgosłup!),
* Stosowanie suplementów kreatyny,
* Stosowanie DOPINGU (w ogóle dopingu nikomu nie polecam, w żadnym wieku)!
* Zbyt intensywne trenowanie, w zbyt dużym wymiarze godzin w tygodniu,


Znalzłem to w internecie strona
http://sus.univ.szczecin.pl/~maciejs/index.html

JESTEŚ MŁODY? (< 18 lat)?

=> Rób ćwiczenia z wykorzystaniem własnej masy ciała: pompki, brzuszki, podciągania, delfinki etc.

=> Jak już musisz chodzić na siłownię - wykorzystuj małe i średnie ciężary, umiarkowana ilość treningów w tygodniu (np. program ACT)

Mając co najmniej 18-20 lat można zacząć solidniej trenować.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na mase!! Pomożecie ?

Następny temat

Trening do ocenki !

WHEY premium