SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia czy schudnąć co pierwsze

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Witam mam 15 lat waga 98 wzrost 170 cm . Mam nadwagę 20 kg. Mój cel mieć mięśnie brzucha , ale pytanie czy od razu trenować brzuszki pompki itp czy przód schudnąć do ilu ? i robić to co wcześniej wymienione . :)

Czy może to i to ? :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19188
Ułóż dietę z ujemnym bilansem kalorycznym i zacznij ćwiczyć, na początek proponuję basen - nie obciąża stawów, pomoże rozwinąć siłę i kondycję. Poczytaj: https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html Tu masz wszystko o odżywianiu i treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html przestrzegaj tego, biegaj 2/3 x w tygodniu, zacznij uprawiać jakiś sport
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Czyli mam zacząć ćwiczyć pompki , brzuszki , przysiady , biegać i nie jeść słodyczy , ziemniaków , chleba itp tylko jeść sałatę ? Nie mam za bardzo dostępu do basenu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wypelnij ankiete dzialu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
gdzie ona jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze kroki w odchudzaniu? /dieta/siłownia/odżywki

Następny temat

Dzień dobry. Chciałem zrobić masę, jaki wybrać gainer?

WHEY premium