SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnać z ud i czy warto kupowac spalacze itp

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1039

Formularz - Proszę o pomoc

17

Waga / wzrost

82kg 185 wzrost

Staż treningowy

0

Stosowane już wcześniej suplementy

nie

Stosowane wcześniej spalacze

nie

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

dieta unikam wegli zdrowo sie odyzwiam wiecej bialak itp poprostu zwykla dieta na odchudzanie mam obliczone ile kalori zapotrzebowania itp dla mnie

Przewidziane finanse na cykl

100zl

Uwagi i sugestie

schudnac z ud
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 363
Witam
Mam mam taki problem jak moge szybko pozbyc sie tkanki tluszczowej z ud uda sie lekko wyrozniaja od reszty ciala to jeden minus chce schudnac utracic tluszcz z nich jakie polecacie cwiczenia itp na to mam w domu hantle 2x gryfyzaczne biegac i co jeszcze

chcialem rowniez zakupic jakis drobny spalacz na poczatek cos w stylu Trec - Thermo Fat Burner itp czy lepsza L-Carnitine ??? czy polecacie inne ???

Prosze o pomoc z gory dziekuje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9593 Napisanych postów 154457 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1209005
musisz ulozyc dobra diete, samo ograniczenie roznych smieci nie wystarczy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja
Kontakt: FB https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/
IG https://www.instagram.com/tomq.bb
e-mail: tomq-mag@o2.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7098
Nie ma miejscowego spalania tluszczu, tracimy tluszcz z CALEGO ciala.
Zaczynasz od dvpy strony, pier dieta, trening, jak po 2-3 miechach nie ma skutkow wtedy chytamy sie po spalacze itp : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47910
skoro nie ma efektów, to zmieniamy trening i dietę, bo to widocznie kuleje a nie spalacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 363
aaa dopiero zaczynam przygode z tym wszystkim wiec nie wiem jak co ale chce szybko zjechac najbardziej z ud to mozna np: na maxa cwiczyc nogi jakies rozciaganie na silce biegac itp zeby bardziej przelozyc cwiczenia na nogi aa czy to spali czy noga urosnie i wyjdzie wielki miesien bo tak nie chce ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9593 Napisanych postów 154457 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1209005
miesnie nie rosna z powietrza wiec sie nie martw ze urosna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja
Kontakt: FB https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/
IG https://www.instagram.com/tomq.bb
e-mail: tomq-mag@o2.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47910
tłuszcz schodzi z całego ciała równomiernie, u meźczyzn nawet na brzuchu najwolniej, dieta i odpowiedni trening.

Reszta tomq wyprzedził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
aaa np: dobrze by bylo robic tak 1h na silce najbardziej na nogi i zas 35 min bieganie gimnastyka ??? tak 3 razy w tyg a weekend biegac po 40 min np :D i mam problem po wyczerpujacym wf czy cos mam malo sily taki tiger to syf itp kawy nie moge pic co byscie polecili na energie uzupelnienie nic w stylu carbo bo od tego 2 razy grubszy bede ;p kawy nie moge bo poprostu mam uczulenie na zapach taki ziaren
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę + ocena

Następny temat

Pomoc przy diecie oraz ćwiczeniach

nutloveb