SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>---Szukam ludzi do rywalizacji!!!!---<

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4541

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
a wiec tak od przyszłego poniedziałku postanawiam zacząć nowy dziennik treningowy z treningiem na sile klatki piersiowej no i sobie pomyślałem ze samemu to będzie trochę smutniej niż rywalizacja z paroma osobami no i właśnie tu pisze czy by znalazły sie jakieś chętne osoby do rywalizacji

rywalizacja by polegała na tym ze zaczynamy swój trening robimy takie same lub każdy swój,wtedy już byśmy sie dogadali no i i na początku nakręcamy filmik z wyciskaniem na maxa na raz lub na ileś razy i po rywalizacji znów robimy te rekordy i wtedy wylania sie zwycięzca coś takiego

mam nadzieje ze mnie mniej więcej zrozumieliście i wiecie o co chodzi

osoby zainteresowane niech tu sie zgłaszają,zapraszam!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6636
witam,odświeżam troche temat,ponieważ chciałbym znaleźć osobę do rywalizacji,a może nawet założyć oddzielny temat.Moim priorytetem jest WL.Mam 19lat ,185wzr ,87kg wagi.Ćwiczę od 3 miesięcy (wczesniej przez 10lat inny sport-kontuzja-) i aktualnie mój rekord wynosi 97kg. (może i bym wziął 100,ale nie podchodziłem jeszcze )jeżeli znalazła by się osoba o podobnym rekordzie życiowym,proszę o kontakt na gg(jest w profilu),zależy mi na większej motywacji . dzięki i pozdrawiam!

Zmieniony przez - mamed89 w dniu 2008-07-12 13:39:27

trening czyni mistrza..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
a zwycizca co dostanie?

gdyby nie to ze prowadze teraz cykl to bym sie zglosil
pozdrawiam i powodzenia w szukaniu

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
zwycięzca na pewno parę sogow i gratulacje może jakieś oklaski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Zgłoszę się za 2 miesiące do takiej rywalizacji. Pomysł swietny

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
Boguc ja tez sie pisze za 2 miechy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1735 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19825
Jeśli za 2 miechy, to ja także chętny

" Jeden miłości chce drugi ma puste serce ..
Jeden nic nie chce mieć,a drugi chce mieć więcej "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12138
ja też się pisze ale tak za 3 miesiące

pumping iron

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
ja tak jakoś w grudniu!

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
kurczę zmierzyłbym się ale nie mam ciężarów do sprawdzania i kolegi który by asekurował...

sam nawet nie wiem jakiego mam maxa... kurde- postaram się jakoś załatwić ciężary.. no ale narazie nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
Bardzo fajny pomysł. Ale ja odpadam bo nie mam kolegi do asekuracji ;/ A 10 letni brat raczej nie pomoze Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393
ja bym się zmierzył ale dopiero 25 lutego zaczynam trening na siłę i nie mam nikogo kto by mnie asekurował ale sie zobaczy jak się sprawy potoczą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja silka zapraszam do komentowania :P

Następny temat

Jaką partie mięśni lubicie ćwiczyc najbardziej!!!

WHEY premium