SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturyści na ulicach wśród ludzi

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4957
Zarzućcie filmikami jak jakieś bydlaki idą wśród zwykłych śmiertelników i wiórów :) np.










Zmieniony przez - Mlodywilk4 w dniu 2013-02-20 13:12:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 393
Nie odbieram mu możliwości decydowania o własnym życiu ;) , lecz wspominam wywiad z nim kiedy właśnie mówił, że nie ma czasu na spacery i jeżdżenie na rowerze w odniesieniu do tematu topicu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
no nieźli, mogliby wystepować w cyrku dziwadeł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 481 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8110
@marmur kazdy robi i wygląda jak chcę więc raczej nie jest kulturalne obrażanie kogoś kto robi cośco lubi i wygląda tak jak chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 393
Sylwetka tego drugiego nieco przerażająca, ale lepsi są tacy, z pasją, aniżeli tłuste wieloryby czy szczypiory z żelem na głowach, których 95% na ulicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
jw ale taki temat trochę z dupy !

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
TCM100__
Sylwetka tego drugiego nieco przerażająca, ale lepsi są tacy, z pasją, aniżeli tłuste wieloryby czy szczypiory z żelem na głowach, których 95% na ulicy.


zacytuje ci kolege wyżej - ,,kazdy robi i wygląda jak chcę więc raczej nie jest kulturalne obrażanie kogoś kto robi cośco lubi i wygląda tak jak chce"

Ale jak to standardowo bywa - my cacy oni be :D jeszcze brakuje czestych tematów jakie były - dlaczemu mnie dziewczyny nie chca buuu jestem taki napakowany a one wolą tych chudych z żelem buuu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Dziwny temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Mnie temat ciekawi... marmur uważasz ich za dziwadła? Po co wypowiadasz się w tym temacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Za tym pierwszym koksem z wydętym brzuchem nawet się laski nie obejrzały dla mnie kalectwo, brak definicji, symetrii, niekształtna masa

co do tematu, był na yt filmik jak burneika szlaja się po Tijuania i zagaduje panienki, a faceci się za nim oglądali - niestety nie mogę znaleźś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Zielin Zarzucasz jednym z czołowych i bardziej znanych kulturystów brak symetrii i definicji.
Uważasz, że Lesukov ma bezkształtną masę? Na tym filmiku ewidentnie widac, że po za sezonem jest ale nie jestem pewien czy widziałeś foty z jego formy startowej...
Odsyłam do tematu: https://www.sfd.pl/Alexey_Lesukov-t349021.html 

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Lesukov'i do czolowki jeszcze duzo brakuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomiar klatki piersiowej - jak prawidłowo określić

Następny temat

Odseparowanie mięśni klatki piersiowej.

WHEY premium