SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>mam problem<<

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5
mój problem polega na tym iz z natury nie mam zbyt duzo masy ciała. Ćwicze już prawie rok na siłowni i efekty sa mało zadowalające. Mam 17 lat i moja waga to 57 kg. Chciałbym uzyskać mase(z czym mi jest strasznie ciężko, może to przez moj aktywny trub życia.....) prosze o pomoc.
drógi mój problem to jest taki że nie wiem jak najlepiej ćwiczyć żeby uzyskać mase. podnosze na krzywej na bicepsa 60 kg i znajomy mi mówił że nie powinienem tak robić ponieważ moge poźniej miec problemy ze stawami a te 60kg nie sprawia mi az takich dużych wysiłkow.....
prosze o zaproponowanie mi jakiegoś dobrego planu treningowego....

a mój plan treningowy to:
mam 174 cm wzrostu. Ćwiczyłem 3-4 razy w tygodniu.
Poniedziałek:
biceps łamaną 5 serii od 8 do 10 powtórzeń
triceps 2 sposoby 5 serii od 8 do 10 powtórzeń
i biceps hantkami 5 serii od 8 do 10 powtórzeń
sroda:
klatka:
ławeczka 5 serii od 8 do 10 powtórzeń
skośna ławeczka głową w dół 5 serii od 8 do 10 powtórzeń
góra klatki( na suwnicy) 5 serii od 8 do 10 powtórzeń
na atlascie wypychanie na koniec 5 serii od 8 do 10 powtórzeń
piątek:
barki:
zciąganie za głowe 5 serii od 8 do 10 powtórzeń
zciaganie przed soba 5 serii od 8 do 10 powtórzeń
wypychanie na suwnicy 5 serii od 8 do 10 powtórzeń
i szerszy 5 serii od 8 do 10 powtórzeń


to jest taki stały trening, czasami chodze jeszcze dodatkowo w czwartek ale to robie brzuch i nogi

'...na blokach patologia urządziła dancing..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Na mase to chyba najlepszy standardowy plan

Klata Tric brzuch
wolne
Plecy bic przedramie
wolne
Nogi barki brzuch
wolne
wolne

Albo 4-dniowy dla troche bardziej zaawansowanych

klata + bic
nogi + brzuch
wolne
plecy
barki + triceps
wolne
wolne



Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2006-07-28 09:42:52

Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2006-07-28 09:46:06

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
dieta?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Ech... ręce opadają...

barki:
zciąganie za głowe 5 serii od 8 do 10 powtórzeń
zciaganie przed soba 5 serii od 8 do 10 powtórzeń
wypychanie na suwnicy 5 serii od 8 do 10 powtórzeń
i szerszy 5 serii od 8 do 10 powtórzeń

Pierwsze dwa ćwiczenia nie są na barki tylko na najszerszy - używajcie czasem mózgu ludzie, dlaczego uważasz, że podczas wypychania pracują te same mięśnie co podczas ściągania ? Czy ma to dla ciebie jakikolwiek sens ?

Czy jesteś pewien, że przy wadze 57 kilo, robisz biceps na 60 ?
Byłbyś pierwszym takim człowiekiem, o którym słyszałem.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5
staram sie jeść jak najwięcej weglowodanów,białek,tłuszczy itp. ale i tak efekty są mało widoczne.ma może ktos jakiś bardzo dobry i sprawdzony plan treningowy aby uzyskać mase?

'...na blokach patologia urządziła dancing..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
hyh a ty mi daj plan jak zostac doskonalym pilkarzem to sie wymienimy

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Pewnie każdy ma, ale "sprawdzony" tylko na nim.
Planu, który jest dobry dla mnie - ty mógłbyś nie przeżyć. Dlatego nie ma czegoś takiego jak "plan dobry dla wszystkich". Są jedynie ogólne wskazówki, na podstawie których każdy musi ułożyć własny plan, najlepszy właśnie dla niego.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzych666 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 437 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5984
plan lipny, ale biceps masz w miare silny , musisz wiecej czytac bo rok cwiczyc i wazyc 57 kg to nie za dobry wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3552
ja slyszalem ze jak wolno opuszczasz ciezar i robisz oklo 8 powturzen (ale muzisz wolono opuszczac) to masa ci w padnie bo jezeli wolno opuszczasz to wchodzi na mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
lol az musze to gdzies zapisac rozumiem ze 3 boisci nie maja masy bo szybko opuszczaja i podnosza

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3552
ale cos w tym jest prawda ze musi byc jeszcze dieta i inne czynniki ale to naprawde chodzi, wolno opuszczac i szybko podnosic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny dla endomorfika

Następny temat

Pytanie o interwały podczas robienia masy.

WHEY premium