SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[TRENING] Reg Park’s 3 Step 5×5 Routine: The Original Size & Strength Workout

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 259 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15877
Ja prawie jestem zdecydowany, jedynie martwi mnie przejście z 4-5 dni treningowych (GVC) na redukcji której jeszcze nie kończę na 100% a będę po prostu podnosił kcal do świąt(mam spory deficyt,od 2tyg VLCD, a zostało troszeczkę brzucha)
Od jutra a maks od czwartku chciałbym zmienić plan, czekam też jeszcze na pewną rozpiskę PHAT aby mieć coś do porównania, też jeszcze biorę pod uwagę hst7 od Wojtka bo nim też dobrze mi się ćwiczyło na redu.
Jeśli zacznę Park to wolę teraz jeszcze na deficycie bo wiem, że mam kłopoty z siadami i mc nikt nie potrafił mnie tego nauczyć abym robił tak jak chce czyli oba albo dupą do ziemi albo choć sporo niżej niż 90.
Dlatego też wymyśliłem sobie, że jeśli go zacznę to nie od 1 etapu ale tez przez grudzień nie zrobię pełnego 2 aby właśnie był tez ten siad a nie zaczynać z grubej rury :)
1.45-degree back extension 3-4x10
2.Front a nastepny trening Back squat 5x5
4.Bench press 5x5
5.Standing barbell shoulder press 5x5
7.Deadlift 5x5
Ktoś doradzi co dodać w 4 a moze 5 dzień, żeby nagle tak nie zchodzic z treningami z 5 na 3 myslałem może o ramionach jeden dzień albo np 2 dni oddzielnie brzuch + swingi ketlem itp, moze raz w tyg spining bo przestałem chodzić a do roweru ciagnie:P

A od stycznia już 6-8tyg 2 etap i potem 3 etap(tyle ile dam rade aby się nie zalać bo na redu raczej sie nie nada tak długi tren)
Ma to jakiś sens? spodziewam się krytyki, bo sam juz nie wiem wczoraj siedziałem na BF i czytałem rożne arty i treningi Knife dużo wiedzy ale nadal zbyt wielki haos w mej głowie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94722 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
ja bym długo nie wychodził z deficytu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 259 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15877
Jeszcze takie coś znalazłem źródło BF
Reg Park’s SCHEMAT DLA POCZĄTKUJĄCEGO - TŁUMACZENIE TRENINGU _KNIFE_

TRENING A:
Przysiady ze sztangą z tyłu 5×5
Podciąganie na drążku (nachwyt lub podchwyt) 5×5
Pompki na poręczach lub wyciskanie sztangi lężąc 5×5
Uginanie ramion ze sztangą, stojąc 2×10
Przedramię (np. uginania) 2×10
Łydki (np. wspięcia na palce stojąc) 2×15-20

TRENING B:
Przysiady przednie ze sztangą 5×5
Wiosłowanie sztangą 5×5
Wyciskanie sztangi stojąc (np. żołnierskie) 5×5
Martwy ciąg 3×5 (2 serie rozgrzewkowe i 1 "stabilizująca")
Przedramię (np. uginania) 2×10
Łydki (np. wspięcia na palce stojąc) 2×15-20

ROZPISKA TRENINGU:

TYDZIEŃ 1: A, B, A

TYDZIEŃ 2: B, A, B

TYDZIEŃ 3: A, B, A

i tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
To jest inny trening,tez Reg'a ale dla początkującego i sa dwa zestawy różne.

Tak samo jak poszukasz 5x5 Billa Starra to bedzie kilka,moze kilkanaście wariacji.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94722 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
trening nie na moje stawy niestety

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 259 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15877
Dobra ja już nie spamuje, sam nie wiem jak to ugryźć, pewnie skończy sie na jakimś splicie:( a ten temat mam nadzieję się rozwinie i kiedyś skorzystam z tego typu ćwiczeń, czas nauczyć się robić siady i mc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94722 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
dwa podstawowe ćwiczenia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Najlepsze jest to że robi się 3-4cwiczenia a rośnie całe ciało

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94722 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
podstawy !

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Kurcze kusi mnie ten plan A tak się składa że aktualnie szukam czegoś ciekawego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego jestem gruby?

Następny temat

DIETA IF Początki

WHEY premium